Eski Patronu Rüyada Görmek

Eski patronu rüyada görmek neye çıkar?

Sayın rüya yorumcusu, ben dört beş keredir aynı rüyayı görüyorum. Bilinç altımı yoksa haberci rüyalardan mıdır acaba? Benim iki sene önce bir bebeğim oldu, onun için işimden çıkarıldım. Şu an gördüğüm rüyalar hep beni işten çıkaran eski patron ile ilgili, beni tekrar işe almak istiyor ama söyleyemiyor ya da çok benzer rüyalar görüyorum. Hepside patronum ve işimle ilgili. Normalde bunları hiç düşünmüyorum çünkü artık çalışmayı düşünmüyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eski patronu rüyada görmek neye yorulur?

Aynı rüyayı tekrar tekrar görmek, onun güçlü bir mesaj verdiğini ya da mesajı sizin anlamadığınızı gösterir. Rüyada patronunu görmek iş yaşamınızla ilgili bir takım kaygılarınız, kimi iş problemleri olduğuna işaret eder. Rüyada eski patronu görmek reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade eder. Ancak yazdığınıza göre şu anda bir iş kaygınız yok ( belkide bilinç altında gelecek kaygısı taşıyor olabilirsiniz ) bence rüyanız bir hesaplaşmayı temsil etmektedir.

“Eski Patronu Rüyada Görmek” hakkında 4 yorum

 1. Evden hazırlanıp eski patronumun iş yerine gidiyorum, patronumu arayıp gelmesini istiyorum, geliyor ofise giriyoruz, yerde ufak böcek vardı, öldürmek istedim ama öldürmedim. Sonra patronum telefon görüşmesinde zor durumda olduğunu söylüyordu, masaların üzeri toz içindeydi. Sonra odasına geçtik bana “iyi ki geldin, kafam bozuktu” dedi “şu kokunun adını bir vermedin” dedi. Sonra bir kız vardı benim yerime o kızı işe almış, kıza “yaşın kaç” diyorum “8 – 9” diyor, ben sinirlenip kızla beraber çıktım. Eve geldiğimde telefonum kapanmıştı. Aynaya baktığımda yüzüme de makyaj yapmadan çıkmışım. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

  1. BayanPembe merhaba,
   Gördüğün rüya bana göre şu anda işsiz olmandan (işsiz olduğunu düşünüyorum) kaynaklanan can sıkıntısı, gerginlik ve karamsar ruh halinin yansıması olarak görünüyor.
   Rüyanın bir mesaj taşıdığına inanıyorsan;
   Rüyada eski patronu görmek, reel hayatta bir öz eleştiri veya durum muhakemesi yapmak gerektiğini, olumsuz duygulardan kurtulup gelecek için kimi planlar yaparken geçmişten ders çıkarmak gerektiğini ifade eder.
   Rüyada böcek görmek, genellikle küçük, gelip geçici endişeleri temsil eder. Bu endişeler gelip geçici olsa da yinede size kimi sıkıntılar vermektedir bu sıkıntı ruh halinizde üzüntü, korku ya da gerilim olarak ortaya çıkar.

 2. Yolda yürürken eski patronumu görüyorum, üzerinde krem renkli mont bana gülümsüyor “hey gidi Özlem” diyor, bana “gel seninle yemek yiyelim” diyor bende “vaktim yok” diyorum “o zaman yürüyerek sohbet edelim” diyor, yürürken öyle güzel kar yağıyor ki iri taneli şekilde ve bana birini şikayet ediyor “ne yapacağım onunla” diyor bende “siz beni hiçbir sefer dinlemediniz, hep ön yargılı olduğumu söylediniz, bu sefer bu sorunuza gülümseyerek geçmek istiyorum” diyorum, yürümeye devam ediyoruz bir topluluk “gelin hepimizin fotoğrafını çekeyim” diyor ve bizim fotoğrafımızı çekiyor ( onlarda onun yanında çalışan kişiler öyle hatırlıyorum)

  1. Özlem selam, gördüğünüz rüya gelecek hakkında planla yaparken geçmişin tecrübelerinden ders çıkarmak gerektiğini, böyle yaptığınızda yaşamınızın daha huzurlu, mutlu ve bereketli geçeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir