Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Eski Sevgilinin Yatağa Uzandığını Görmek

Eski Sevgilinin Yatağa Uzandığını Görmek Neye Çıkar?

Merhaba. 7 yıldır sevdiğim ve 1.5 yıl birlikte olduğum ve 3 aydır ayrı olduğumuz hala çok sevdiğim eski sevgilimi gördüm rüyamda. Bir anda benim yatağımda uzanmış bir vaziyette karşılaştım, onunla onu görünce hemen kapıyı kilitledim çünkü annemler içerideydi “ne işin var burada” gibisinden şeyler söyledim, beni kucağına çekti, bir anda yüzümü avuçlayıp “merak etme hepsini anlatacağım” dedi, çok sıkıntın içindeymiş ki gerçekten de böyle, deli psikopat bir insandır “sana zarar gelmesin diye senden ayrıldım” gibisinden şeyler söyledi “çok özledim seni, her şeyim benim” dedi, bir anda sarıldık ve öpüşmeye başladık.

Biraz sonra kapı çaldı, bir anda kapıyı açtım anneannem gelmiş “ne oldu” dedim, bir şey istediğini söyledi, dışarı çıktım ama oda yanımdaydı, çok mutluydum ama her zaman gittiğimiz parkın oradan geçerken birden kayboldu. Beni gerçekten çok seven birisi var, onunla karşılaştık, “barıştınız mı” ağlıyordu diye sonra gülümsedi ve gitti. Lütfen rüyamı yorumlar mısınız? Eski sevgilim hala beni seviyor bundan eminim ayrıca.

Eski Sevgilinin Yatağa Uzandığını Görmek Tabiri

Mehtap selam, ilk önce rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını dikkatle okumanı rica ediyorum. Rüyada eski sevdiğiyle karşılaşmak aslında rüya sahibi kişinin gerçek yaşamında karşı cinsle tanışmak veya iletişim kurmak konusunda bazı problemler yaşamakta olduğunu yahut şu an yaşadığı ilişkide bazı sorunlarla karşılaştığını simgeler. Bu rüyalar uyarıcı anlam taşımakta ve rüyanın kıymetini bilip, görülen rüyaya önem verilmelidir. Rüyasında eski sevgilisiyle karşılaştığını görmek öte yandan da kişinin mevcut bir durumda ve yaşadığı şartlarda bir dengesizlik olduğunu ve kaos yaşandığını ifade edebilir,  kişini içinde olduğu durumdan kaçmak, o ortamdan uzaklaşmak istediğini gösterebilir. Bu rüya alternatif olarak kişinin ufkunu genişletmesi veya manevi olarak yeni bir yaşam modeli denemesi gerektiğini de tavsiye edebilir.

Rüyada eski sevgilinin yatağa uzandığını görmek yorgunluk işaretidir ve gerçek yaşamda yaşanan bir ilişki ya da içinde bulunulan yaşam şartlarının rüyayı gören kişiyi yorgun düşürdüğünü ve o kişinin büyük bir dinleme ihtiyacı çektiğini gösterir. Bu konuda rüyada uzanmak sayfası da ilginizi çekebilir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise senin şu anda hayalini kurduğun daha fazla sevilmek, sevgiyi paylaşmak özlemlerinin yansımasına benzemektedir.

“Eski Sevgilinin Yatağa Uzandığını Görmek” için 2 yanıt

Eski sevgilinin akrabalarını görmek
İliskim var 4 senelik ama ilk ciktigim kisi eski sevgilim, yillar sonra karsima cikti. Ve ben onu cok zor unutmustum bilmiyorum hep eski sevgilimi dusunuyorum, bana iyi davraniyor hep konusuyoruz, sevgilim oldugunu biliyor ama yine de bir sey demiyor. Surekli benimle ilgileniyor ve bende surekli ruyamda onu goruyorum. Mesela el ele tutustugumuzu gordum, sonra ailesiyle tanistim, benim ailem onun ailesi tanisti, eski sevgilimin evinde akrabalariyla dahi tanistim, arkadaslariyla da. Evlenecektik sanirim cunku kız isteme gibi bir durum vardi, onu cok ozledim ama benim sevgilim var, bilmiyorum size danismak istedim, bu arada 18 yasindayim, 11.sinifa gidiyorum, ruh halimde cok karisik. Suan ki sevgilim cok durust iyi bir insan ama aklim eski sevgilimde, ne yapacagimi bilmiyorum? Sosyal medya kullanmiyorum.

Ayşenur merhaba, sen şu anda 18 yaşındasın ve 4 yıldır devam eden ilişkin var yani 14 yaşından beri bu çocukla çıkıyorsun. Birde 14 yaşından öncesi eski sevgilin var ve onunla karşılaştın, hem de zaten onu unutamıyorsun. Ve ne yapacağına bana soruyorsun ve sen sosyal medya kullanmıyorsun! bu kadar başka bir şey yazmıyorum. Bir doktora gitsen gitsen muayene ücreti en az 100 Tl, psikologa gitsen seansı en az 200 Tl. Sen ücretsiz bir şekilde benden destek istiyorsun ve bunun karşılığında ruyabul.com u herhangi bir medyada bir beğenmeden kaçıyorsun, utanmadan yalan söylüyorsun. Senin gibi fındık kıran birinin en az 15 tane hesabı olmalı, bu kadar yoksa da 15 e tamamla, her sevgilinle farklı adresten yazışırsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir