Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ağlamak

Eski sevgiliyi rüyada görmek ağlamak neye işaret eder?

Rüyada eski sevgilimi gördüm. Eski sevgili ile ayrılalı yaklaşık 4 yıl oldu, yani taze bir şey değil, o yüzden yanıt arıyorum. Rüyamda eski sevgilimle önce bir vapur yolculuğu yaptık , Bu yolculuk oldukça uzun geçti, birlikte vapurun en önünde oturduk, ondan sonra indik ve rüya onların evinde devam etti, ellerinde bir sürü poşet vardı,  onlar için yardım ettim ve annesi de rüyaya dahil oldu, üçümüzün arasında hararetli konuşmalar geçti  ama olumsuz şeyler değildi, sürekli yardım etmeye çalışıyordum.

Birde eski sevgilimi gördüğümde ağladığımı biliyorum. Hatırladığım bunlar, sizce ne anlama geliyor? yıllar sonra rüyada eski sevgiliyi görmek ne anlama gelebilir, teşekkürler, iyi günler.

Rüyada eski sevgiliyi görmek ağlamak neye yorumlanır

Rüyada eski sevgiliyi görmek ağlamakRüyada eski sevgiliyi görmek, genellikle bir pişmanlığı işaret eder. İnsanlar eski sevgiliyi, kaybettiği eski sevgilisini, uzun bir süre unutamazlar ve sık sık onu rüyalarında görürler. Rüyada  görülen eski sevgili, bir iç hesaplaşma, vicdan muhasebesi, çoğu zamanda pişmanlık işaretidir ve genellikle bu pişmanlık işe yaramaz. Yeni bir ilişkiye başlandığında eski sevgiliyi rüyada görmek yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi eski sevgilinizle olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler. Eski sevgiliyi gördüğünde ağlamak ise pişmanlığın sona erip rahatlayacağını anlatmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyle konuşmak, rüyayı gören kişinin gerçek yaşantısında iletişim sıkıntıları çektiğini, kendini ifade etmekte zorlandığını temsil eder. “İnsanlar beni neden anlamıyor” diye düşünmekten ziyade, ben “kendimi neden doğru anlatamıyorum” şeklinde kendini sorgulamak gerektiğini anlatır. Sonuç olarak bu bir haberleşme sorunudur ve iş çevresi, okul çevresi, aile yaşantısı gibi hayatın her alanını ilgilendirir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek Ağlamak” için 11 yanıt

Rüyada eski sevgilinin kaçırmak istediğini görmek
Merhaba ben Çiğdem, 18 yaşındayım. Rüyamda eski sevgilim beni kaçırmaya çalıştı ama kaçıramadı, bi de bana dedi ki “elbet bir gün kaçıracağım seni”.
Bu rüyanın hala etkisindeyim, sizce ne anlama geliyor? şimdiden teşekkürler.

Çiğdem selam. Rüyanız içinizde derin arzuları simgelemekte, güçlü bir bir araya gelme isteğinizi simgelemektedir. Daha açık bir anlatımla zihninizin derinliklerinde onunla yeniden barışma umudu taşıdığını adeta “gelse beni kaçırsa” diye düşündüğünüzü göstermektedir.

Rüyada sevdiğinin peşinden koşmak
Rüyamda sevgilimle nişanımıza gittiğimi görüyorum, karanlık bir yerden geçiyorum ama sonra içeride ışıkları falan görüyorum. Bugünde rüyamda sevgilim bizden ayrıldıktan sonra evine doğru gidiyordu, ben dayanamadım peşinden koştum, sonra onu kaybettim, yetişmek için koşarken aslında yerimde saydığımı gördüm, bu iki rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Eski sevgilisini düğünde görmek
Ben eski sevgilimi bir düğünde gördüm, durmadan ona bakıyorum ve oda kafasını çevirip bana baktı, o erkekler tarafında ben kızların tarafında idim, bu ne demektir?

Eski sevgilinin arkadan baktığını görmek
Rüyamda eski sevgilim arkamdan bana bakarken ben başka bir erkekle uzaklaşıyordum, bunun açıklaması ne demektir?

Eski sevgili görmek rüyada
7 gecedir istihareye yattım sürekli, iki hafta önce ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm, hayırlı degilmi diye yattım hep onunlaydık ne anlama geliyor barışmadık daha henüz ayrıyız.

İnsan eski sevgilisini her ne kadar rüyasında görsede bence olumlu bir anlamı yok şahsen ben yaşadım ve gördüm.Boş yere kendimizi üzmeyelim bence…

Bende Yeni uyandim rüyamda eski sevgilimi gordüm aradan 4 yil gecti. Beni satti gitti 4 yil önce temmeli türkiye ye gitti pesinden gittim yine kabul etmedi ayrildik ve o günden beri yeni bir iliskiye girmedim. Onun icin agliyordum haykiriyordum gel lütfen diye yerlerde sürünüyordum gel diye. Korkarak yataktan ziplayarak uyandim. Nedemek acaba?

Eski sevgilimi goruyorum ve tum ofkemle kufur ederek kovuyorum. Ve hungur hungur agliyorum. Aradan 5 sene gecti. Aslinda onu hala seviyorum. Ama onu hatirlamamistim. Gece 4 56 dakkalar once kalbim agirarak uyandim. Yorum. Yazar misiniz

Rüyamda çok sevdiğim ama şimdi ayrı olduğumuz eski sevgilimi gördüm bizim evimize gelmuşti annemle falan konuşuyotdu tam eve gidecegi an otur kahve yapicam fiyirum oturuyir ben ağlayarak mutfaga gifiyirum kahve yapıyorum.ve sonra uyandım. Yorumlarsanız cik sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir