Kategoriler
Fal Kehanet

Ev Sahibi Olacak Mıyım – Ücretsiz Tarot Falı

Ev almak hakkında tarot açılımı

Kazandığınız paraları doğru yerlerde kullanmazsanız parasal açıdan zor günlerin sizi bekliyor. Ters gelen bu kart maddi sıkıntının habercisidir. Ayrıca ilişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Bu kart durgunluğu ve değişimlerden korkmayı simgeler. Yaşamda yaşadığınız olaylardan ders almadığınız ve inatçı tavırlarınızı sürdürdüğünüz sürece yaşam sizin için hiç de renkli olmayacak

Yaşadığınız onca sıkıntıdan sonra alacağınız güzel haberlerle keyfiniz yerine gelecek. Şu sıralar eski bakış açınızdan sıyrılıp değişeme ayak uydurmanın tam zamanıdır. Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu. Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde. Dikkatli olun.

Yaşadığınız ilişkinin partnerinizin ailesi tarafından da hoş karşılanması sizi memnun edecek. Ayrıca parasal konularda bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Risklere karşı uyanık olun. Engeller ve hileler ile karşılaşacak fakat sonunda bu hileler açığa çıkacak ve kazanan yine siz olacaksınız. Dost görünen düşmanlara karşı dikkatli olun

Cömertlik ve maddi sıkıntılardan kurtulmayı işaret eder. Duygusal ve zeki bir bayanla tanışabilirsiniz. Eğer erkekseniz daha önce tanıdığınız hoşsohbet ve yardımı seven bir kadınlı ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer kadınsanız bu kişi yaşadığınız ilişkiyi kıskanan ve sizi çekemeyen birisi olabilir. Bu evrede zekanız ile sevginizi birleştirirseniz hasret olduğunuz başarı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Sezgi, özlem ve düşlerle dolu ruhumuzun gizemli kapılarını aralar. Aydınlık yüzü, romantizmi, hayal gücünü, güçlü hissetme yeteneğini simgeler. Fırsatların kaçırılması nedeni ile gelen başarısızlık sizi üzecek. Geçici ün ve başarı yakabilirsiniz. Bu evrede fiziksel sağlığınıza dikkat edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir