Kategoriler
Fal Kehanet

Evlendiğimde Mutlu Olacak Mıyım – Tarot Falı

Evlilikte mutluluk var mı tarot yorumu

Mutsuzluk ve kötü şansın habercisidir. Sonucunu beklediğiniz olayların daha da içinden çıkılmaz bir hal alması olasıdır. Hayat bu evrede sizin için daha da sıkıntılı olabilir. Maddi sıkınıtılar kapıdadır. Bu kart Yanlış başlangıç bir başlangıç ile zamanın boşa harcanacağını ve yapılan planların aksayacağına işaret eder

İlişkinizde yahut iş yaşamanızda üçüncü bir şahsın yardımı sayesinde mutluluğa ulaşacaksınız. Bereketli ve şifalı günler sizi bekliyor. İşlerinizde başarılı olmak bakımından biraz fazla çalışmalısınız, gayret. Kısmetiniz açılacağı şu dönemde güçlü ve sorumluluk sahibi biri ile mutluluk kapıda. Bu kişi bir kanun adamı olabilir. Yaratıcı zekanızı kullanabileceğiniz sanat yahut bilim alanında başarıya ulaşacaksınız.

Sizin tarafsız olmak için göstereceğiniz tutum hayata karşı daha bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların ile yüzleşeceksiniz. Kararlarınızda adaletli ve dengeli olacaksınız. Kin, nefret ve entrika! Hayatınız tam bir Arap saçına dönecek. Dallas tüneline hazırlıklı olun. Size karşı kin ve nefret duyan insanlar var. Bunlar karışıklıktan faydalanmak isteyebilirler. Dikkatli olun.

Bu evrede o kadar çok boş laf duyacaksınız ki iyi bir öneri yahut bir nasihate hasret kalacaksınız. İşlerinizde aceleci tutumunuz size kayıptan başka bir şey getirmeyecek. Şu sıralar içinizdeki aşırı korku ve tereddütleri bir kenara bırakmalısınız. Parasal açıdan rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda!

Mesude.a tarot falı

“Evlendiğimde Mutlu Olacak Mıyım – Tarot Falı” için bir yanıt

Ben rüyamda çok ama çok değer verdiğim biri ile dakikalarca sarılıyorum ve o kadar çok mutlu oluyorum ki, nedir acaba yorumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir