Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Evli Birinin Rüyasında Eski Sevgilisini Görmesi

Evli Birinin Rüyasında Eski Sevgilisini Görmesi Neye Çıkar?

Öncelikle merhaba. Ben evli bir bayanım, bu rüyalarımda gördüğüm kişi benim ilk aşkım.  1 hafta boyunca her gün eski sevgilimi rüyamda görüyorum ve ister istemez etkileniyorum. Rüyaların içerikleri genel olarak aynı, benden bir telefon bekliyor.

İlk gördüğüm rüyada bana mesaj olarak birkaç bayan fotoğrafı gönderiyor ve “hangisini seçmeliyim” diye soruyor, bende üzülüyorum bu duruma ve kendisinin karar vermesi gerektiğini söylüyorum. Bana sözde ikimize ait olan bir fotoğraf gönderiyor ve ben bu kızı seçiyorum diyor. Seviniyorum bu lafına.

Başka bir rüyamda onun doğum günü ve ben mesajla doğum gününü kutluyorum, doğum gününü kutlamaktan çok ona mesaj atmama seviniyor. “İyi ki yazdın, ne zamandır senden haber bekliyordum, senin için endişeleniyorum” diyor. Başka bir rüyada ben onun facebook hesabına bakıyorum ve duvarında “lütfen beni ara, seni merak ediyorum” yazıyor. Bu rüyaların anlamı nedir ? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Evli Birinin Rüyasında Eski Sevgilisini Görmesi Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, gerçek hayatta evli olan bir kişinin rüyasında eski sevgilisini görmesi aslında sık görülen bir rüya çeşididir ve genel anlamda evliliğinde bazı sıkıntılar olduğunu gösterir, çoğu zaman da kişinin bazı olaylardan ders almadığına yorumlanır. Lütfen eski sevgiliyi rüyada görmek sayfasını dikkatle inceleyin.

Mesajınızda rüya içeriğinin hep aynı olduğunu, onun sizden telefon beklediğini belirtiyorsunuz ki bu durum büyük ihtimalle şu anda gerçek yaşamınızda bir iletişim sorunu yüzünden evlilik yaşamınızda sıkıntı olduğunu işaret edebilir. Çünkü telefon iletişim demektir.

İkinci ve üçüncü rüyalar büyük ihtimalle yaşanan bazı pişmanlıkların ya da çekilen vicdan azabının yansımasına benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir