Kategoriler
Fal Kehanet

Evliliğimde Sorunlar Var – Ücretsiz Tarot Falı

Evlilik sorunları hakkında tarot yorumu

Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kimi dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun. Sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Evlilik yahut ilişkilerinizde sıkıntılar kapıda. Hayal kırıklıkları yaşayacak ve uğraşlarınızı başarıyla yapabilme şevkini yitireceksiniz.

Aykırı tavırlarınız toplumda pek kabul görmese de yeni düşüncelere açık yapınız önünüze çıkabilecek fırsatları değerlendirmenize yol açabilir. İlişkinizde bir ayrılık söz konu olabilir. Zayıf kibar ve anlayışlı bir kadınla tanışabilirsiniz. Bu kart aslında dul kalma yahut bir kadının getireceği bir üzüntü ve matemi simgelemektedir. Eğer bayansanız bu kişi ilişkinizi kıskanan birisi olabilir.

Geçmiş anılarınızı zaman zaman hatırlayacak ve duygulanacaksınız. Bu zamanda geri gitme size yenilikler için ilham kaynağı olacak ve yeni uğraşlar ile yeni eğlencelere sahip olacaksınız. Yeni bir ilişki kapıda. Sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarılar, onları güç duruma düşürecektir.

Aradığınız gerçek mutluluğu gene bulamayacaksınız. Sadece bulduğunuzu sanacak ve bir zaman sonra o kişinin aslında aradığınız kişi olmadığını anlayacaksınız. Yaptığınız budalalığa üzüleceksiniz. Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu. Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde. Dikkatli olun.

İlişkinizde bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlıklara karşı sesinizi biraz yükseltmelisiniz. Pasif tavırlarınız size hiç bir fayda sağlamayacak. Evliliğin sona erme tehlikesi veya yanlış eş seçimi. Yanlış planlama ve ailevi engeller. Ahlaki kusurlar, zayıf seçimler. Her şeyin en mükemmelini aramak.

Emine46 için tarot falı

“Evliliğimde Sorunlar Var – Ücretsiz Tarot Falı” için bir yanıt

ben justin bieberle baya iyi bir arkadaştık ilk başta türke konusamıyodu fakat zamanla alıştım cok farklı bi rüyaydı bana kavga öretiyodu sonra ben uyandım ve rüya oldunu analdım tekrar uyudumda yine aynı rüyada justine bu bir rüya biaz ayrılacağız demiştim ve o beni cok seviyodu buna cok üzülmüştü ben nasıl olduysa justinin küçüklük haliyle arkadaştım ona dedimki sen büyüyünce sacını değiştiricen dedim cok şaşırmıştı sonra dedimki bana bi hatıra ver dedim uyandığımda kalsın benle dedim aynı gerçek gibiydi bana sadece kağıt parçası yırtıp verdi ve ben ne yazıkki almadım başka bir şey versin diye ama başka bir şey veremedi keşke kağıtı alsaydım ona facedeki adımı ve soy adımı söyledim uyandığımda beni eklesin diye ama tıpa tıp gerçekti rüyada oldumu biliodum ama gerçek gibiydi sanki uyanır uyanmaz faceme girdim ve onun adını göremeyince büyük bir hayal kırıklına uğradım , beni dinlediğiniz için teşekürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir