Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Evlilik hakkında tarot falı

Evlilik Tarot Bakımı

Halk arasında iyi vole vurmak anlamında gelen kartınız, parasal açıdan bolluk ve bereketin habercisi, şans oyunları oynamalısınız. Özel yaşamınızda şuan varolan bir problem söz konusu, ilişkinizdeki sorunları karşı tarafla konuşmalı ve tartışmalısınız. kesin ve net bir karara varmak için konuyu iyi düşünmelisiniz, sonradan pişman olacagınız kararlar vermemelisiniz.

Şu dönem elinizi attıgınız herşey ters gidiyor, buda sizi gergin bir kişi haline getiriyor, yaşadığınız olaylar bunda oldukça etkili üretkenliğiniz durmuş ilişkiniz üzerinde baskı yaratan taraf görünüyorsunuz. Falınızda gelen adalet kartı sizi adil olmaya davet ediyor, insanlarla ilgili peşin hükümler vermemeniz konusunda sizi uyarıyor, bazen çok ileriye gidebiliyorsunuz. mutsuzlugunuzun sebebi birazda sizsiniz davranışlarınızın ölçüsünü ayarlayamamanızdan kaynaklanıyor.

Kendinizi savunmak zorunda kalacagınız bir olayıda haber veriyor kartlarınız, şaşkınlık duyacaksınız.

İstenmeyen bir ayrılık yaşadıgınız görünüyor, yanlızlıktan dem vurdugunuz hayatın yük ve sorumluluklarının altında ezildiginiz sözkonusu, aynı zamanda da yeniden aile kurma isteginizin de olması yeniden güven duyacagınız barış ve mutluluk getirecek olaylarıda beraberinde getiriyor.

Bitti kapandı sandıgınız olaylar gündeme gelicek, yeniden bir yargılama süreci başlıyacak yazılı bir mesaj ve tebligat alabilirsiniz. İnançlarınıza ters düşen durumlarla karşılaşabilirsiniz, gücünüzü ıspatlamak için büyük bir çaba sarf edeceksiniz, ancak tahriklere ve yanlışlara kapılmamalısınız, uzun süreli pişmanlıkları yaşamamak için sakin ve dikkatli olmalısınız, iyi niyetinizin sınanacagı bir dönemden geçiyorsunuz.

Bütün bu yaşananlardan sonra derin bir nefes alacak, sezgileriniz ve sagduyunuz sayesinde iş yaşamınızda daha iyi konumlara geleceksiniz, elinize geçecek maddi fırsatları dogru bir şekilde finans edebileceksiniz.

Artık akıllandınız yaşadıklarınızdan çıkartıgınız tecrübeyi şimdiki yaşamınızda olgun bilinçli ayaklarınızın üzerine saglam basarak yaşayacaksınız. Gelecekteki kartlarınız dengeli yaklaşımlarınızın sonucunda, barış ve huzuru yaşayacagınızı söylüyor, uyumlu nazik kişiliginiz size isteklerinizin kapısını açacak.

“Evlilik hakkında tarot falı” için bir yanıt

Merhaba,
Doğru mu anladım bilemiyorum mail olarak sanırım yazıcam dimi yanlışım varsa lütfen uyarın.
syg,

27/08/1980
bayan
13:15
ayrı yaşıyor
ücretli
izmir
evlilik hakkında tarot
5 – 8 – 11 – 22 – 36 – 7 – 13 – 41 – 33 – 77
hande

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir