Kategoriler
Fal Kehanet

Evlilik Hayatım Nasıl Olacak – Tarot Falı

Evlilik hayatı konusunda tarot bakımı

Şu andaki durumunuz, özelikle akşamları sizi uyutmayan duygu ve düşüncelerinizi simgeliyor, aynı zamanda yaşamınızda vicdan azabı duyulan bir olayında anlamını taşıyor. Sabırlı bir yapınız var, maddi ve manevi durumlara karşı kendinizi ayarlayabiliyorsunuz, almaktan çok vermeyi seviyorsunuz açık elli ve yardımsever olmanız, paylaştıkça çogalmanızı saglıyor.

Ölçülü davranışlarınız uyumlu ve nazik yapınız, etrafınıza yansıttıgınız huzuruda beraberinde getiriyor. Eğitim hayatınızda sizi zorlayacak sınavlardan geçeceginiz görünüyor, çalışarak bunların üstesinden geliceginizi biliyorsunuz.

Gelen kartınız keyfi ve zamansız bir ayrılık yaşandıgını, sizin için degerli bir şeyi yitirdiginizi kaçınılmaz bir vedanın sonun oldugunu simgeliyor, Ancak şuan içinde bulundugunuz ruhsal ve net olmayan düşüncelerinize de bir veda anlamı taşır. bitişlerden sonra yapacagınız başlangıçları da temsil eder.

Zoraki durgunlugunuzun tek sebebi, görüşlerinizi değiştirmelisiniz, bunu yaptıgınız sürece hayata karşı bir açılım sergileyebilirsiniz. Falınızda yeni bir tanışma ve davet alacaksınız, bu her nekadar bir barışma kartını simgelese de, yeni bir tanışmayı da beraberinde getirir.

Güçlü enerjiniz sayesinde, düşüncelerinizin zenginleşecegi, ilişkilerinizde canlılıgı, verimli oldugunuz kadar degişimlere de ayak uyduracagınızı haber veriyor. Parasal anlamda ailenizden yardım ve destek alacagınız görünüyor, alışveriş ve harcamalar söz konusu. Gelecek yaşamınızda Aşk, ciddi bir beraberligin atılacak ilk adımları görünüyor, kibar ve nazik bir erkek var falınızda.

Mutlu günler dilerim. Mina.

“Evlilik Hayatım Nasıl Olacak – Tarot Falı” için bir yanıt

doğum tarihi:08.11.1990 saat 10:10
bayan.
medeni hal:bekar
ilişki durumu:bekar
öğrenci.
Bursa.
tarotta merak ettğim: mağlum doğru adam kalmadı etrafta benim evlilik hayatım nasıl olacak?
34-26-71-15-43-18-32-19-25-58
nihalb

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir