Kategoriler
Fal Kehanet

Genel Hayatımla İlgili Bilgi Tarotu

Yaşam konusunda genel tarot bakımı

Kısa bir zaman içinde size sunulan fırsatla bir iş teklifi alabilirsiniz, bunu çok iyi degerlendirmelisiniz. bu size gelecek vaat eden ve bütün kapıları size açacak bir iş, sabırlı ve sebatkar davranmalı, donanımlarınızı artırmalısınız. Maddi anlamda birikim ve gelecege yönelik yatırım yapacaksınız, içinde bulundugunuz dar durumu atlatabileceksiniz, yaşamınızdaki eksileri artıya çevirebileceksiniz.

İş yaşamınızda yapmak istedikleriniz uzun vadede gerçekleşecek, aynı zamanda uzun süreli gelir elde edeceginizi haber veriyor kartlarınız, ancak çok çalışmanız lazım, acemilik ve çıraklık dönemini bitirdikten sonra ustalıga geçeceksiniz.

Şuanda bulundugunuz zemin saglam ancak kendiniz için bir şeyler yapma çabasına girmezseniz, zemin ayaklarınızın altından kayabilir, o yüzden bu kart sizi şuana konsantre olmanız ve önünüze gelen her şeyi degerlendirip kendiniz için en dogru olanı yapmanızdır.

Falınızda son derece üzgün ve hayatın bütün getirilerine dem vurmuş bir adam var, omuzlarına aldıgı yük ve sorumlulugun altında eziliyor, yalnız ve kimsenin onu anlamadıgını düşünüyor, aynı zamanda bu kart kısa bir süre önce yaşanmış bir küskünlüğü de simgeliyor.

Kısa bir süre önce yaşanan tartışmanın ve haksızlıga ugradıgınızın habercisi kartınız, kendinizi savunamadıgınız açıkça ortada karşı taraf suskunlugunuzu, kendine kazanç sanmış ancak üzülmeyin ne kadar büyük bir hata yaptıgını anlayacak.

Gelen kartınız içinizde kalmış gizli ve derin duyguları temsil ediyor. karşı tarafa bu yönde tam olarak açılamadıgınız ve duygularınızı ifade edemediğiniz yönünde. Özel yaşamınızda alacagınız bir barış teklifi ve davet görünüyor, heyecanlı anlar ve beklediginiz konuşmaların gerçekleşecegi ortamlara gireceksiniz.

İlişkinizde karşı tarafın jestleri ve sempatik tavırlarıyla mutlu olacak ve ileriye yönelik duygu ve düşüncelerin yanı sıra adımlar atacagınız görünüyor. ilişkinizi resmiyete dökmek isteyebilirsiniz.

Gelecek yaşamınızda Güneş sizi aydınlatacak enerjisi ile ısıtacak, mutlu ve neşeli günler yaşayacaksınız, hayatınızdaki olumlu gelişmelerin pozitifliği bütün yaşamınıza yansıyacak başardıkça hırslanacaksınız, her şey sizden yana görünüyor, tek yapmanız gereken yaşamınızdaki gelişen olayları iyi degerlendirip fırsatları kaçırmamanız.

“Genel Hayatımla İlgili Bilgi Tarotu” için bir yanıt

Selam adım simge,
bilgilerim aşağıdaki gibidir.
doğum tarihim:20 01 1975 saat sabah 09:45
cinsiyet:bayan
medeni durum:evli
iş: kendi işi.
işle ilgili ve genel hayatımla ilgili bilgi verirseniz sevinirim.
şimdiden teşekkürler.
sayılarımı unutmuşum: 8 12 22 44 67 72 24 34 55 6

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir