Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada General İle Karşılaşmak

Rüyada general ile karşılaşmak neye işaret eder?

Sevgili admin, rüyamda askere gidip gelmiş oluyorum ve yakın bir arkadaşımla bizim caminin oradan geçerken general komutanıma rastlıyorum ama komutanın yanında bir sürü asker ve başka komutanlar var, sanki karakol gibi ama değil, ondan sonra ben gidip komutana ismimi nereden geldiğimi ve sonunda “emret komutanım” diyorum, komutanım bana karışık bir şey diyor ama anlıyorum ne dediğini, benim söylediklerimi yüksek sesle söyle dercesine bir şeyler diyor.

Ondan sonra “ben diğer askerlere döneyim mi komutanım” diyorum, o bana dediği şeyi bir daha ama kızgın bir şekilde söylüyor ve ben de tam o anda uyanıyorum ama o gün 3-4 tane rüya gördüm, her rüyada uyanıyorum bir daha uyuyorum admin bey. Yorumlarsanız çok teşekkür ederim. Saygılar. Akın.

Rüyada generalle karşılaşmak nasıl yorumlanır?

Akın merhaba, gördüğün rüyanın yorumu için en önemli faktör senin gerçek hayatta askerlik görevini yapıp yapmadığındır ancak ne yazık ki bunu yazmamışsın. Tahminime göre yapmadın. Rüyanda general görmek itibar, saygınlık demektir, hayırı bir rüyadır ve hayattaki itibarınızı dahada artıracak iyi şeyler yapacağınızı işarettir. Rüyada generalle konuştuğunu görmek, yüksek mevkideki birinin destek ve yardımını alacağınıza yorumlanır. Detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada asker görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir