Kategoriler
İnanılmaz Olaylar

Gerçek Hayatta Melekle Konuşmak

Melekle konuşmak mümkün mü?

S.a, ben 22 yaşındayım ve şu ana kadar hiç yaşamadığım bir durum ile karşı karşıya geldim, eşim işe gittikten sonra kızımı yatırdım. Evde oturuyordum, kapı çalındı ve kapıyı açtım, bu bir rüya değildi kendimden çok eminim, yatmadım.

Gündüz vakti idi, kapıyı açtım ve karşımda bir kadın gördüm, şu ana kadar hiç görmediğim ve tanımadığım bir kadın idi, içeriye girdi ve benimle konuştu, bana anlatıklarını hatırlıyorum ama kendim ne konuştuğumu hatırlayamıyorum, elimi tuttu ve söyle başladı konuşmaya. “Bismillahi Rahmani rahim, beni tanımadığını biliyorum ve beni ilk ve son sefer göreceksin, senin yaşadığın her saniye geçmişinde neler yaşandığını kısa bir şekilde anlatacağım” (gerçekten e benim şuana kadar yaşadığım her şeyi anlattı, sanki kendimi geçmiş zamanda gördüm, sanki hayatimi bir film gibi gösterdi bana)
Sonra dedi ki “zamanın geldiğinde sana söylediklerimin şartlarını yerine getirmelisin” dedi, “Zaman geldiğinde sana yerine getirilecek şartlar gösterilecek ve onu sen yerine getirmelisin” .

Elinde çok farklı kağıtlar vardı, anlatılacak şekilde değil, çünkü şuana kadar öyle bir şey görmedim, rengi bile anlatılamaz. Konuşmaya devam etti “belki benden sonra sana başkaları gelecek, onlara kapını aç ve söylediklerini iyi dinle, her şeyin bir zamanı var, belkide benden bir kaç saniye sonra veya bir kaç sene sonra, ama mutlaka gelecekler, sana neden geldiğimi soracaksan, bunun cevabını benden alamazsın, ben tek sana iletirim, cevabını benden sonra gelen sana verecek” dedi ve birden ayağa kalktı, kalktığında çok güzel bir gülücükle “her zaman ALLAHA sığın, o sana doğru yolu gösterecektir ve sana sabır verecektir.” dedi.

Kadın bu sefer kapıdan çıkmadı, balkondan gitti, arkasından yürüdüm bir kaç dakika konuşmuşuz meğer ama sanki bana senelerce konuşmuşuz gibi geldi, uğurladım, hiç arkasına bakmadı, ağır ağır yürüdü ve kayboldu, Yürüdüğü yolda bile sanki onun sıcaklığını halen hissedebiliyordum, en son bana bir meleğin ismini söyledi Münker ve Nekir, en son bunlar ile karşılaşacaksın dedi ve onlar sana benim gelme sebebimi söyleyecekler dedi. lütfen bana bir yanıt yazın. Bunların anlamı nedir?

Gönderen : bilgiler konunun hassasiyeti sebebiyle editör tarafından kapatılmıştır.

“Gerçek Hayatta Melekle Konuşmak” için 2 yanıt

Blackwell selam,
Haklısın, konu gerçekten çok hassas, mesajın sahibi bir bayan. Kendisine bazı şeyler sormak için mail ile ulaşmaya çalıştık, cevap alamadık. Mail de hata kodu dönmedi, yani mail adresi fake değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir