Website Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

RuyaBul.Com web sitemizi ziyaret ettğiniz için teşekkür ederiz. Sitemiz gizlilik politikası, size kişisel bilgilerinizin RuyaBul.Com ve onun diğer tüm web uygulamalarında nasıl kullanıldığı hakkında bilgi verecektir. Gizlilik kurallarımızı dikkatle okumadan hiç bir kişisel bilginizi vermemenizi rica ederiz. Siteyi kullanmaya başladığınız ve kişisel bilgilerinizi gönderdiğiniz andan itibaren kurallarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Bu kurallarda çeşitli değişiklikler gerekebilmektedir. Bu değişiklikleri de sayfamızdan takip edebilirsiniz.

* Web sitemizde sadece bilgi paylaşma – güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılır.

* E-mail adresiniz, Telefon numaralarınız ve diğer bilgileriniz hiçbir şekilde başka kuruluşlara dağıtılmaz, satılmaz, kullanımlarına verilmez.

* Üyelik sırasında girdiğiniz bilgiler, sizin istediğiniz derecede sadece RuyaBul. Com yetkili personeli tarafından görülebilir. Onayınız dışında diğer kullanıcılara açılmaz. Yasal yükümlülük gereken durumlarda ilgili yasa maddelerine uyulur.

* Üyelik gerektiren web sayfalarımıza kayıt sırasında girdiğiniz tüm bilgilere RuyaBul. Com yetkilileri dışında sadece siz ulaşabilir, değişiklik yapabilir – dilerseniz silebilirsiniz. Başka bir ziyaretçi veya kullanıcının üyelik bilgilerinize ulaşması mümkün değildir.

* Üyelik sistemi üyelik kaydı sırasında istenilen bilgiler arasında zorunlu alanlar dışındaki bilgileri sisteme girmeniz tamamen sizin isteğiniz dahilindedir.

* Web sitelerimizden başka sitelere link verilebilmektedir. Gizlilik politikamızda yer alan maddeler sadece kendi sitelerimiz için geçerlidir. Web sitelerimizden link tıklanarak gidilecek web sitelerinde gidilen web sitesinin gizlilik şartları ve kullanım kuralları geçerli olur. RuyaBul. Com web sitelerinden link ile gidilen web sitesinde site kullanımı, ahlaki değerler, gizlilik kuralları, içerik, hizmet kalitesi vb. durumlardan meydana gelebilecek maddi veya manevi zararlardan RuyaBul. Com sorumlu değildir

Bu ilkelerle kişisel haklarınız tarafımızdan teminat altına alınmıştır.

Saygılarımızla,
RuyaBul.Com