Kategoriler
Dini Rüyalar

Grup Halinde Kuran Okuyan Birilerini Görmek

Grup Halinde Kuran Okuyan Birilerini Görmek Ne Demek?

Selam, 20 yaşındayım, Adım İsa, Muhasebeciyim. Ben rüya içinde rüya gördüm. O rüyamda da aslında küçük olan evimizin her odasında ayrı ayrı misafir aileler vardı, odaları tek tek dolaştım. Gördüğüm her şeyi net hatırlamıyorum ama benim tanımadığım beni tanıyan insanlar vardi. Hoş geldiniz deyip selamlaştım ama bile isteye değil içimden sadece hoş geldiniz demek geçti o an. Sonra salonda bir kız ile konuştum, yüzü kız arkadaşıma çok benziyordu ama kız arkadaşım esmer o kız sarışındı ve adı da farklıydı. Sonra birden gitti onu aramaya başladım tekrar oda oda gezdim. Buldum konuştuk, ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum.

Birden kayboldu sonra o kaybolunca evdeki insanlar salonda gezinmeye başladı. Aralarından geçtim hiç biri görmedi beni. Sonra üst kata çıktım. Hafiften geniş bir oda var, içeride sadece bir koltuk var. Sonra birden o alt kattaki tanımadığım misafir insanlar o odaya girdiler karşıma geçip dizüstü ve bağdaş kurup oturmaya başladılar. Sadece koltuk olan oda eşya doluydu o an. Sonra annem, babam ve kardeşlerim girdi odaya, yüzlerinde tuhaf bir gülümseme. Mutlu gibiydiler. Onlarda karşıma oturdular, bana bakıyorlar. Etrafımda halka oluşturdu o insanlar bende diz üstü oturuyorum. Sonra birden Kur’an okumaya başladılar ama hep beraber yani mevlüt desen tek kişi okuması gerekir, hep birlikte kuran okudular. Sonra etrafımda halka oluşturmuş insanlardan arka tarafımda olanlar ön tarafa geçtiler, arkamdan iki kişi konuşmaya başladı odanın ışığı söndü ve duvarda projeksiyon makinesi ile Kabe belirdi ama aşırı gerçekçiydi herkes ayağa kalktı, ben de kalktım. Kuran okumaya başladılar tekrar hep beraber birden o projeksiyonun ışığı odayı kapladı. Uyandım. Bayağı etkilendim bu rüyadan yorumlayabilir misiniz lütfen?

Rüyada Grup Halinde Kuran Okuyan Birilerini Görmek Tabiri

İsa merhaba, görmüş olduğun rüyada iki önemli unsur var; birincisi rüya içinde rüya görmek olup bu tür rüyalar çok kısa bir sürede gerçekleşirler. İkincisi ise rüyada geçen olayların hepsi de olumlu anlam taşımakta ve  olağanüstü güzellikte gelişmelere işaret etmektedir.

Rüyada misafir görmek rüyayı gören kişinin sosyal yönünü ifade eder. Misafir sayısı ne kadar çok ise sosyal yönünün o kadar iyi olduğunu, iletişim gücünün yüksek olduğunu gösterir. Konuştuğun ve yüzü kız arkadaşına benzeyen kız ise şu anda çekmekte olduğun bazı küçük sıkıntıların yakında sona ereceğine delalettir.

Rüyada projeksiyon makinesi görmek rüya sahibinin hayatta elde edeceği kişisel gelişim neticesi olaylara artık daha geniş bir pencereden bakmaya başlayacağını, bazı şeyleri daha iyi anlayacağını ve bunun mutluluğunu yaşayıp başarılara imza atacağını gösterir.

Rüyanın en can alıcı kısmı Kabe görüntüsünün belirmesi ve misafirlerin grup halinde Kuran okumalarıdır. Lütfen önce Kabe rüya tabiri sayfasını okuyun. Normalde Kuran okuyan birisini görmek ya da Kuran dinlemek gerçek yaşamda rüya sahibi için güzel gelişmelere, çalışan biri için işinde ilerlemeye, terfi etmeye işaret olup ticaret sahipleri için bol kazanç alametidir. Öğrenci insan hakkında zihin açıklığı ve sınavlarında başarıyı işarettir. Misafirlerin toplu halde Kuran okumaları bu konulardaki güzelliklerin büyüklüğüne işarettir. Bu konuda rüyada Kuran görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Grup Halinde Kuran Okuyan Birilerini Görmek” için 3 yanıt

Abdestsiz Kuran Okumak
Merhaba. Ruyamda bir topluluk icerisindeydim. Herkes Kurani Kerimi onune almış okuyordu. Ben de Kurani Kerimi aldim elime ve yerime gecip oturdum ve okumaya basladim. Ama oncesinde abdest almadigim icin tedirgindim. Abdestsiz Kurani elledigim ve okudugum icin tedirginlik yaşıyordum. Rüyada abdestsiz Kurana dokunmak ve abdest almadan Kuran okuduğunu görmek ne anlama geliyor, yorumlar misiniz? Simdiden tesekkur ederim. Bahar, 25 yaş, Bekar, Atama bekleyen ögretmen.

Bahar merhaba, ilk önce belirtmeliyim ki rüyada Kuran-ı Kerim görmek çok hayırlı bir rüya olup onu görmek iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir, kişinin korunduğunun ifadesidir. Ancak abdestsiz olarak Kurana dokunmak veya abdestsiz iken Kuran okumak ise yaşamınızda bir şeyin ters gittiğini, bir şeyi yanlış bildiğinizi ya da yaptığınızı veya yaşamınızın manevi yönünde bir sıkıntı yaşadığınızı anlatmakta, bunu çözdüğünüzde bütün iyilik, güzellik ve mutlulukların sizi beklediğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir