Kategoriler
Fal Kehanet

Hayatım Nasıl Olacak – Tarot

Hayatının geleceği hakkında tarot falı

Bu günlerde maddi kayıplara uğrayabilirsiniz. Yahut emeğinizin karşılığında yüklü miktarlarda bir kazanca erişebilirsiniz. Bu kart sonunda bir karar vereceğinizi ve bu kararla yaşamanızın yeni bir evreye gireceğini simgeler. hayatınızda size vaat edilenler maalesef gerçekleşmiyor. Bir kandırılma ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmanızda fayda var.

Sizi amacınıza ulaştırabilecek bir kişi ile tanışacaksınız. İşlerinizde yapacağınız yeni bir planla ilerlemeniz size başarıyı getiriyor. Benliğinizden gelen sese önem verin. Bu kart mutluluk ferah ve zenginliği ayrıca yeni bir ilişkiyi temsil eder. Kartlar içindeki en hayırlı kartlardan bir tanesidir. Önünüze kimi fırsatlar çıkacak. Sizde bu fırsatları kaçırmamak için gerekli cesareti gösterin.

İşlerinizde aceleci tutumunuz size kayıptan başka bir şey getirmeyecek. Şu sıralar içinizdeki aşırı korku ve tereddütleri bir kenara bırakmalısınız. Yaşadığınız ilişkinin partnerinizin ailesi tarafından da hoş karşılanması sizi memnun edecek. Ayrıca parasal konularda bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. Risklere karşı uyanık olun.

Ters Gelen Kılıç Beşlisi, Bu kart kötü bir geleceği işaret eder. Bu evrede el atacağınız işlerde kayıplara uğrayabilirsiniz. Matem tutacağınız kötü bir haber alabilirsiniz. Sezgi, özlem ve düşlerle dolu ruhumuzun gizemli kapılarını aralar. Aydınlık yüzü, romantizmi, hayal gücünü, güçlü hissetme yeteneğini simgeler.

Ters Gelen Ay, Sinir bozukluğu, kararsızlık, iradesizlik, yanlış davranışlar ve pasiflik ve hilelerin habercisidir Sonuç olarak gönül yaşamınızda işler yolunda seyrederken maddi konularda olumsuz bir dönem yaşamakta olduğunuz görülmektedir.

“Hayatım Nasıl Olacak – Tarot” için bir yanıt

Univ. öğrencisiyim, ist.da yaşıyorum.
15/04/1991 doğum saatim 15.00
Bekarım, erkek arkadaşım var.

Hayatım nasıl olacak, hayallerime kavuşabilacakmiyim?
Tşk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir