Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Her Gece Rüyada Ölmüş Babayı Görmek

Her gece rüyada ölmüş babayı görmek neye çıkar?

Babamı kayıp edeli yaklaşık 1.5 ay oldu. ve ben babamın vefatından beri her gece onu rüyamda mutlaka görüyorum. Bazen hastalığının son zamanlarını bazende hiç hasta olmadığı dönemleri. Gördüğüm rüyalardan bir tanesinde babam topraktan canlanıp çıkmıştı. Beraber hastaneye gittik, ben yinede kontrol ettirelim hastalığın kalmış mı diye babamı hastaneye götürdüm. Babam toprak kokuyorum yıkanayım diye banyoya girdi. Rüyamızda babamın dirilmiş olduğunu görmek bizi çok mutlu etmişti ama ya hastalığı devam ediyorsa ve yine ölürse diye korkuyordum. Yorumlamanızı rica ederim.

Her gece rüyada ölmüş babayı görmek neye yorumlanır?

Emel merhaba, öncelikle başınız sağ olsun demek istiyorum, sevgili babanızın mekanı cennet olur inşallah. Rüyada ölü görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyanız yorumlanmaz rüyalar sınıfındadır. çünkü acınız henüz çok taze ve büyük. Bu tür rüyalar bir mesaj vermekten ziyade çekilen acının büyüklüğü, sevdiği değer verdiği insanı kaybetmenin üzüntüsünü, onu kaybetmeyi kabullenememe durumunun uykudaki yansımasıdır. Zamanla bu rüyalar seyrekleşir ve mesaj vermeye başlar.

Öte yandan bu rüyanın bir mesaj verdiği kabul edilirse rüyada ölmüş babayı hasta görmek rüyayı gören insanın uyanık hayatta yaşamında hayatının manevi tarafını gözden geçirmesi gerektiğini ifade ederken aynı zamanda ibadetine daha fazla özen göstermesi gerektiğini tavsiye eder.

“Her Gece Rüyada Ölmüş Babayı Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ölmüş babamı hapishanede gördüm babam mahkummuş biz de onu görmeye gidiyormuşuz babam kilo almış yüzüne renk gelmişti bana gülümseyip iyiyim ben kızım iyiyim babacım dedi. Ne anlama gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir