Hoşlandığı Kişinin Ölmüş Annesini Rüyada Görmek

Hoşlandığı kişinin ölmüş annesini rüyada görmek nedir?

Merhaba, uzun zamandır ne anlama geldiğini anlayamadığım bir rüyam var. Yorumlarsanız çok memnun olurum. Benim için neredeyse imkansız bir kişi var ve bu kişinin benim varlığımdan bile haberi yok. Kendisi herhangi bir dine mensup değil ben Müslümanım. Annesi geçtiğimiz aylarda vefat etti.

Yaklaşık bir ay sonra annesini rüyamda gördüm ve annesini daha önce hiç tanımıyordum. Rüyamda tek katlı, şirin güzel bir evin önündeyim. İçeriye girdim içerisi kalabalıktı ve kimseyi de tanımıyorum. Burası bahsettiğim kişinin çocukluğunun geçtiği yer olarak hissettiriliyor rüyada bana. Ne kadar hoş diyorum. Sonra bayağı bekliyorum belki eve gelir de görürüm onu diye ama gelmiyor. Annesine “ben artık gideyim gelmeyecek” diyorum. Beni kapıya kadar uğurluyor. Giderken annesinin elini öpüyorum ve kadın da Hristiyan olmasına rağmen durumu garip karşılamıyor. Annesine “keşke sizin gelininiz olsaydım” diyorum annesi bana gülümsüyor başka bir şey söylemiyor.

Sonra uyandım. Annesini daha önce hiç görmemiştim. Bir şekilde sosyal paylaşım sitesinden buldum ve resimde gördüğüm kişinin biraz daha zayıf haliydi. Sarışın gözlüklü aynı o idi. Bu hanım benden bir şey mi istedi? Rüyamın anlamını gerçekten bilmek isterim. Saygılar. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Hoşlandığı kişinin ölmüş annesini rüyada görmek yorumu

Sevgili Vintage, eğer son paragrafta anlattığın “rahmetlinin resimlerini sosyal paylaşım sitesinde bulup, rüyada gördüğün kadının o olduğunu” yazmamış olsaydın bu rüya için gerçek hayatında kurduğun hayallerin uykudaki yansıması diyecektim. gerçi bu ihtimal halen devam ediyor. Duygularının esiri olup, sitede bulduğun resmin rüyada gördüğün kişiye ait olduğuna kendini inandırmış ta olabilirsin.

Burada gerçekten rüyada gördüğün rahmetli kadının o kişinin annesi olduğunu kabul ederek yorum yapıyorum. Gerçek hayatta tanımadığınız, şu anda ölmüş olan birini rüyada diri görmek genel itibariyle sevdiğiniz birinin geleceğini ya da sevdiğiniz kişiden güzel haber almayı temsil eder, yani ölüyü diri görmek hayra yorulur.

Rüyadaki diğer unsurların da hep olumlu şeyler göz önünde bulundurulsa rüyanızın hayırlı haberlere işaret olduğu söylenebilir ( lütfen bu açıklamayı ilgi duyduğunuz kişiden haber almak olarak algılamayın. Olabilir de olmayabilir de, ama güzel gelişmeler olacağına inanın) Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misin?

“Hoşlandığı Kişinin Ölmüş Annesini Rüyada Görmek” hakkında 3 yorum

  1. Uzun bır arada sonradan merhaba, rüyamda sevgilimin erkek arkadaşının evine gidiyoruz. Yanında 6 yaşında oğluda var. Evlerine vardık kapıyı 55-60 yaşlarında biri açtı. O kişi ANNESİYMİŞ. Halbuki annesıyle hıç karşılaşmadım. Çünkü annesi uzun zaman önce vefat etmişti. Neyse annesiyle oturduk konuşuyoruz. O ve oğlu gittiler ,bende tek başıma ne yapacağımı bilemedim.. onlar gıttıler, sohbete başladık. aniden etrafım karardı. korkmaya başladım ..oradaki bayansa sakin bir şekilde korkma dedi. içim içimi kemiriyordu. yanına yaklaştım koltukta oturuyordu. dizine yaslandım. akşam vaktıydı. sanki göz açıp kapamaya kadar sabah olmuştu. telefonumdan saate baktım saatse; 10.16 geçiyordu. O kadının bana korkma deyişinden bile korktum. zaman nasıl bu kadar çabuk geçtı dıyorum .zaman işte bunları düşünme diyordu. sanki o korku anında bır varlık odaya girdi çıktı. bunu hissettim. bu arkadaşıma daha önce büyü yapılmış ya da dadanma olmuş bu varlıklar tarafından. şimdiyse normal gündelik yaşantısına devam edıyor. (not bu kişiyle tanışalı yaklaşık bir yıl oldu) şimdiden teşekkürler iyi geceler. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci

    1. Ay ışığı merhaba,
      Görmüş olduğun rüya sevgilinle ilişkin konusunda bazı gizli korkular yaşadığını ancak hayatında kendini ilgilendiren kararlarda başkalarına söz hakkı vermediğin sürece korktuklarının olmayacağını, boşuna kaygı yaşamamak gerektiğini temsil etmektedir. Başkaları senin hakkında karar vermeye başlarsa ve sen buna izin verirse korktukların başına gelebilir şeklinde yorumlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir