Kategoriler
Yıllık Fal

İkizler Burcu 2017 Yorumu

İkizler Burcunun 2017 Falı

İkizler burcunun temel özellikleri için Tıklayın

İkizler insanı çok yönlüdür, hayatında aynı anda farklı şeyler gelişir. Kelebek gibi daldan dala konuyor, o partiden bu partiye veya toplantıya koşuyorsunuz. İkizler burcu güzel kokmasını sever, onun için hangi parfümü kullandığı önemlidir, insan bu kadar çok toplantıya katılırsanız elbette parfümü de onun için önemli olacaktır.

İkizler insanı olduğunuz için entellektüel insanlarla takılmak zorundasınız. bazı kimseler sizi hem iyi hem kötü karakterli olarak tanımlar ya da aynı anda iyi ve kötü olabileceğinizi düşünürler ama asıl neden sizin çok yönlü ve zeki olmanızdır. Allah size bu kadar marifet, güzellik vermiş, bütün bu yönlerinizi kullanmak hakkınızdır.

İkizlerin 2017 deki yeni ayı 25 Mayıs’ta, doğum tarihiniz hangi gün olursa olsun hayatınızda yeni oluşumlar başlayacak, buna yeni bir hayat tarzı ya da yeni bir meslek hayatı da diyebiliriz.

İkizlerin 2017 de aşk hayatı

Bir insana bu kadar güller ve sevgi notları bırakılır mı? Aşk kapınızı çalınca buna şahit olacaksınız. 2017 nin ilk çeyreğinde evrendeki tüm gezegenler insana aşk ve yeni sevgili getirir. Bereket gezegeni olan Jüpiter şu anda sizin kapınızda. Bunun manası şudur: şans ve para gezegeni Jüpiter size (İkizleri kastediyoruz) hem para hemde aşk getirecek. Jüpiter Ekim ayına kadar beşinci hanenizde kalacak, o yüzden fırsatlarınızı iyi değerlendirin. Ortaya çıkacak aşk ateşini söndürmek için hazır olun, isteklerin ne zaman kıvılcıma dönüşeceğini bilemezsiniz.


İkizler insanı daima büyük oynar, büyük düşünür, İkizler küçük şeylerle vakit öldürmez. İkizler güzele güzel demez onda iyi karakter olmazsa. Güzel bir eşiniz vardır ama onda karakter olmazsa aşkınız uzun süreli olmaz. İkizler insanının güzelliği bir elmas gibi parıldar.

Eğer bekarsanız 12 yıldır tatmadığınız aşkı bulacaksınız, 12 yıl önce başınıza ne gelmişti bir düşünün bakalım, elinize ne fırsat geçmişti de siz onu kaçırmıştınız? Artık bundan sonra korku ve tereddüt etmeyi bırakıp size ilgi duyan insanla beraber olun.

Astrolojinin güzel olan yanı şudur; Gezegenler devamlı hareket ettiğinden insanın eline her zaman yeni fırsatlar geçer.

Doğum tarihiniz bir yerde yazar, onu değiştiremezsiniz yani sabittir ama onun dışında her şey hareket halindedir ve değişim içindedir. Bunun manası hayat ve biz, hepimiz değişiyoruz. İşte bu yüzden bu değişimlerin her biri bizim için bir fırsattır.

İkizler burcu yıldızlar aleminin beşinci durağıdır, bu beşinci durak size alemlerin Rabbi Allah’ın hidayetini sunar, bolluk ve bereket getirir. Tanınmış insanlarla beraber olma onuruna ulaşırsınız. İkizler insanı daima manevi zenginlik peşinde koşan ve buna erişme mutluluğu yaşayan insanlardır.

İkizler insanına bir uyarımız olacak; Jüpiter diyelim ki sizin bereket ve sağlık yönünden tam olarak size yardımcı olacak ve kesin mutlu olacağım diye sakın yan gelip yatmayın. Piyangodan para çıkmış gibi bol para harcamayın. Gayret edenin şansı da yaver gider. Siz ne kadar toplum içine çıkar ve gayret gösterirseniz toplum da sizi o kadar tanır ve takdir eder, dolayısıyla şansınızı kendiniz yaratırsınız.

2017 yılı İkizler burcunun bir başka sembolü de çocuktur. Bu yıl bir çok ikizler insanı anne – baba olma şansına kavuşacak. Okul çağında çocuklarınız varsa onların okuldaki başarısıyla gurur duyacaksınız.

Yedinci ayda Satürn burcunuzdan geçerken bazı kavga ve sürtüşmeleriniz olabilir. Ben ve sen kavgası yaşayabilirsiniz. Bu ayda dikkatli olun, bu bir evlilik kavgası da olabilir. Meslek ya da evlilik hayatınızda bazı kavgalar sizi bekliyor, bazı şeyleri alttan almanız gerekebilir, beraberliğinizin devamı için sabırlı olmalısınız. Evliyseniz boşanma ihtimali de var ama bunun tamiri mümkün ancak uzun zaman alacak. Uzun süre mutsuz giden evlilikler boşanmayla sonuçlanır, boşanma esnasında eşlerden biri diğerine acımasızca davranabilir.

Eşiniz ya da partneriniz ruhsal açıdan strese girmiş olabilir, böyle durumlarda ona destek olmanız gerekir. Bazı insanlar dönem dönem ruhsal çöküntüye düşebilir, depresyona girebilirler, sizin onlara merhametli yaklaşımız takdire şayandır. Eşinize biraz daha yakın ilgi gösterirseniz bu her sorunu çözebilir.


Ailemizden bazen birileri aramızdan ayrılabilir (ölüm veya ayrılık gibi) bunlar hayatın bir değişim içinde olmasını gösterir. Bilindiği gibi ölüm bir son değil ahirette yeni bir yaşamın başlangıcıdır.

Hayatta olayları, değişimleri kabul etmeli, inkar etmemeliyiz, hayatımızda olan her şeyi hayra yormalıyız. Hayatı inkar edenlerin sonu pek iyi olmaz. İsteyin ya da istemeyin hayatta bazı şeylerin önüne geçemezsiniz. Hayatımızdaki gelişmeler ömür boyu değil daima kısa süre içindir. Dünyamız kısa aralıklarla daima değişmeye devam eder.

Aralık’ta Güneş sizin yedinci hanenize girecek, bu da insani ve gönül ilişkilerini temsil eder. Satürn gezegeni Aralığın 20 sine kadar kalacak, size tavsiyemiz bekarlar artık evlilik yolunda planlar yapmalılar çünkü bir gecelik kaçamaklar size mutluluk getirmez. Dolunayı ilk defa Aralığın üçünde göreceksiniz, eğer bu güne kadar sevgiliniz size gelip gelecek için sizinle ciddi bir planı olup olmadığını söylemezse artık o kişiden size hayır gelmez, onunla ilişkinizi bitirmelisiniz.

Plüton burcunuzun sekizinci hanesinde dolaşırken bu da cinsel hayatı temsil edecek, size tavsiyemiz özel sorunlarınız varsa bunları çözmek için uzmana başvurmanın tam zamanı.

2017 yılı sosyal yaşamınızda ilginç bir yıl olacak, Uranüs’ün yani “Sürpriz Gezegeni” sizin arkadaşlık hanenizde olacak, Uranüs’ün etkisiyle 2017 de çok canlı bir arkadaşlık ilişkiniz var. Arkadaşlar arasında olan toplantılara katılıp onlarla konuşmalar yapacaksınız, öyle ki önem vermediğiniz bazı arkadaşlarınızı size daha yakın ve samimi olduğunu fark edeceksiniz.

2017 de geçmişte tanıdığınız bazı arkadaşlar yeniden karşınıza çıkabilir fakat bu arkadaşların zaman içinde karakterleri değiştiği için sizin moralinizi bozabilir. Sizden para isterlerse vermeyin ya da onların sizin toplumdaki saygınlığınıza zarar vermelerine mani olun. Eski arkadaşlarla buluşup maziyi anmak iyidir ama bunun adınızı ve kariyerinizi karalamasına engel olun. Bu sene yeni tanışacağınız birine karşı dikkatli olun çünkü onun karanlık yönünü bilmiyorsunuz. Eğer yeni tanıştığınız birinden emin değilseniz onun karakterini gelecekte çözmek daha sağlıklıdır, hemen iyi veya kötü diye hüküm vermeyin. Sosyal etkinliklerde tanıştığınız insanlara da dikkat ediniz.

Özene bezene yaratmak diye bir deyim vardır işte bunun yıldızla aleminde karşılığı İkizler burcudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir