Kategoriler
Sevgili Rüyaları

İleride Tanışacağı Kız Arkadaşını Rüyada Görmek

İleride tanışacağı kız arkadaşını rüyada görmek ne demek?

Merhabalar, 10 yıl önce rüyamda şimdiki kız arkadaşımı görmüştüm o an için pek bir önem vermedim, hatta unuttum bile, o zamanlar depresif bir ruh hali içindeydim. atta o zaman kendimle dalga bile geçmiştim “sen kim, o kim” diye. Neyse gel gelelim yıllar içinde her şey değişti işimden dolayı şimdiki kız arkadaşımla tanıştım. Tabi görünce hatırladım hemen. Hala beraberiz, mutluyuz Allah’a şükür.

Takma isim :Markus
Yaşınız :25
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Bekar
Mesleğiniz :İşletme
Ruh haliniz :Normal

İleride tanışacağı kız arkadaşını rüyada görmek neye yorulur?

Markus merhaba,

Bu değerli rüyayı gönderdiğin için çok teşekkür ederim. Hassas yapıda kimi insanlar bu tür haber verici rüyalar görebilmektedir.

Rüyanızda önemli olan nokta; bu rüyayı gördüğünüz zaman şu anda arkadaşınız olan kişiyi tanıyor muydunuz? Evet ise bir noktaya kadar açıklanabilir. Ancak hiç tanımadığınız bir kişiyi gördüyseniz durum çok farklıdır ve geleceği görmek konusunda değerlendirilebilir. Mutluluğunuz devam etmesini dilerim.

“İleride Tanışacağı Kız Arkadaşını Rüyada Görmek” için 2 yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim. Bu bilgi bizim için çok önemli bir değer taşımakta.

İlk mesajımda yazdığım gibi “hiç tanımadığınız bir kişiyi gördüyseniz durum çok farklıdır ve geleceği görmek konusunda değerlendirilebilir.” ve rüyanız bir ilahi mesaj taşıyabilir ki bunu sadece Allah bilir.

Sonuçta bu rüyanın da, kız arkadaşınızın da kıymetini bilin, hayatı dolu dolu, mutlulukla yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir