Ücretsiz Rüya Yorumları Sitesi İletişim

Takım Arkadaşları Arıyoruz

2007 yılında kurulan ve şu anda saygın bir konumu olan, ciddi ve güvenilir web sitemizde yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Bu konuda yurt içi ve yurt dışından psikiyatrist, psikolog, sosyolog, pedagog ile rüya ve uyku sağlığı konusunda çalışmakta olan uzman arkadaşlarla tanışmak, onlarla işbirliği içerisinde sitemizi çok daha farklı üst noktalara taşımak istiyoruz. Ziyaretçi sadakati çok yüksek sitemizde yer alacak arkadaşlarla acilen tanışmak istiyoruz. Siz sitemize neler katabileceğinizi düşünün, biz size neler sağlayabiliriz onları belirtelim. Lütfen bize yazın, size mutlaka dönüş yapacağız.
Sevgi ve Saygılarımızla
R. K. Olguc
B.Sc.E.E & MBA

Siteye reklam hakkında

2007 yılında uzman bir ekip tarafından kurulan, yönetilen ve konusunda özel bir yeri olan sitemize sadece kurumsal firma reklamları kabul edilmektedir. Reklamlar haftalık veya aylık gösterim olarak yayınlanmaktadır. Ürün ve hizmetlerini, yüksek ziyaretçi sayısına sahip, saygın bir sitede tanıtmak isteyen kurumlara Sunucu ve Google Analytics istatistikleri sunulmaktadır.
Ziyaretçi profilimiz:
Kadın %65, Erkek %35
Lise mezunu %50, Üniversite mezunu %35, Diğer %15
Mobil ziyaretçi %70, Desktop %25, Tablet %5

Bize yazın

Lütfen rüyalarınızı ilgili sayfanın altındaki forma ekleyin. Görüş, düşünce ve eleştirilerinizi de eklemekten çekinmeyin. Daha önce yorumlanmamış rüyalar orada yorumlanmakta veya yardımcı olunmaktadır.

Sitede yer almayan ve özel bir rüya olduğunu düşündüğünüz rüyanızı buradan yazabilirsiniz. Buradan gönderdiğiniz rüyaların yorumu için sizden beklentilerimiz olacaktır.

1. Sizlere hizmet için ciddi bir zaman ve emek harcıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz bu hizmetin karşılığında sizlerden de destek bekliyoruz. Bunun için her sayfanın altındaki paylaş butonları ile yazıyı arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da Facebook , Twitter , Google+Instagram, Pinterest veya başka bir sosyal medya ortamında sitemizden bahsetmenizi, tavsiye etmenizi, paylaşmanızı bekliyoruz.

2. Rüyanızı gönderirken en azından yaşınız, cinsiyetiniz, medeni durum ve işinizi yazmanız gereklidir.

3. Bundan böyle istihare rüyalarına cevap verilmeyecektir. Çünkü bu konu hassas bir konudur ve maalesef bir çok alanda olduğu gibi istihare yapmak konusu da magazinleştirilmiş, bilen bilmeyen istihare yapmaya başlamıştır. Konuya çok ilgi duyanlar İslami Rüya Tabirleri sitelerinde araştırma yapabilirler.