Kategoriler
Fal Kehanet

İlişkimin Geleceği Ne Olacak – Tarot Falı

İlişkinin geleceği tarot bakımı

Saf ve temiz duyguları yaşamak istediğinizi, şuan var olan ilişkinizde biraz memnun olmadıgınız tarafların oldugunu gösteriyor kartlarınız. bir hediye alabilirsiniz. Şuan kıskançlık ve terk edilme korkusu yaşadıgınızı söylüyor kartlarınız, ancak bu tamamen sizden kaynaklanan korkular.

Falınız başkalarının etkisi altında kaldıgınızı, başkalarının sizin için verdigi kararları uyguladıgınız konusunda sizi uyarıyor, bu yanlış davranışınızın farkına varmalı, ve biran önce bu tutumunuzdan vazgeçmelisiniz, meselelerinize başkalarını karıştırmamalısınız, yoksa yaşadıgınız ilişkide problemlere sebep olabilirsiniz.

Çevrenizden bir kimse ile gereksiz bir tartışma yaşamışsınız, fakat zaman size yanlışınızı gösterecek, olayları sakin ve karşınızdakileri kırmadan çözebilirsiniz. Bir karar vermek zorunda bırakılabilirsiniz, seçim yapmak sizi zorlayabilir, sizden istenilen seçimi iyi düşünmelisiniz, ileride pişman olacagınız kararlar asla vermemelisiniz, kararlarınız tamamen sizin özgür irade ve düşüncenizle olmalı.

Sizi rahatsız eden konuları karşınızdakilerle açık açık konuşmalısınız, fakat tartışma yaratmadan bunu yapmalısınız, yoksa gerçekleri göz ardı etmiş olursunuz. Parasal açıdan sıkıntıya düşmemek için size verilen tavsiye ve uyarılara kulak vermelisiniz, planlı ve programlı hareket etmelisiniz.

Ögrenme isteginizin artacagı bir zaman dilimindesiniz, başarılar görünüyor, ancak bilgiçlik taslamayın aksine oldugunuz gibi davranın bu size artı puan getirecektir. Güzel ve verimli bir gelecek sizi bekliyor, ancak etrafınızda sizi çekemeyenler var, bir yanılmayla karşı karşıya kalabilirsiniz.

İsteklerinize ulaşmak için önünüze çıkan fırsatları iyi degerlendirmelisiniz, cesaretinizi toplayıp kararlılıkla planlarınızı uygulamaya başlamalısınız, moralinizin yükselecegi ve kendinize olan güveninizin artacagını haber veriyor kartlarınız, ilişkinizde canlı ve derin duygular yaşayacaksınız, açık olun eger gelecekte bu ilişkiden ne beklediginizi karşı tarafa söylemesseniz, emek ve çabalarınız boşa gidebilir.

Her şey gönlünüzce olsun. Mina.

“İlişkimin Geleceği Ne Olacak – Tarot Falı” için bir yanıt

10.06.1990…
7 ila 8 arası tam emin değilim
bayan
bekar
öss öğrencisi
ankara
evlilik(aşk) ( şuanda bir birlikteliğim var acaba geleceği nedir)
3.5.13. 18. 30.34.49.58.61.74.
Yasemin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir