Kategoriler
Fal Kehanet

İş Durumu Tarot Falı Bakımı

İş yaşamı hakkında tarot yorumu

Şuan canınız sıkkın belki hayal bile kuramıyorsunuz, ama kısa bir süre sonra hayallerinizin bir bir olmaya başladıgını göreceksiniz, buna sebep yeniden üretkenliginizin artması bununla beraber enerjinizde pozitif hale gelecek, unutmayınki yaşamınızdaki istekleriniz ancak olumlu düşüncelerle gerçekleşebilir.

Güçlü enerjinizin ortaya çıkacagı bir döneme giriyorsunuz, degişen koşullara ayak uyduracagınız ve rutin düzenden çıkacagınızı haber veriyor kartlarınız, aynı zamanda gelen kartınız iş alanında yeni pozisyonları yaşamınızda bu anlamda zenginleşeceginizi ve kendinizde yapacagınız degişimleri de beraberinde getiriyor.

Maddi olarak rahatlayacaksınız, hırslarınız artacak daha fazla kazanma çabası içerisine gireceksiniz, ancak yavaş yavaş ilerleyerek zemininizi saglamlaştırmalısınız. Gelen kartınızda bir karar verme aşamasında oldugunuz, ancak aklınız ve yüreginiz arasında gidip gelen duygularınız var oldugu, bu yüzden bir karara varamadıgınızı, kendiniz için en dogru kararı bir seçim yaparak uygulayabilirsiniz.

Yaşamın size sunacagı yenilikler karşısında şaşırmamalısınız, oyunculuk mesleginiz ile ilgili bir projede bulunabilirsiniz, yeteneklisiniz bu yolda kendinizi daha çok geliştirip ilerleyebilirsiniz, bu konuda yıldızınızın çok parlak oldugu görünüyor. Geçmiş zamanda bir çok isteginizin gerçekleşmemesi, sizi biraz karamsar yapmış, ancak önünüzdeki zamanda yapacaklarınız size fazlası ile geri dönecek.

Özel hayatınızda duygusal açıdan içinize kapandıgınız görünüyor, benliginizin büyük bir bölümünü yaşatmıyor gibisiniz. buna sebep şuan yalnız olmanız ya da yanlızlıgı tercih etmeniz. Gelecek yaşamınızda şansınız açılıyor, bir birliktelige adım atacagınız görünüyor, sevecek ve sevileceksiniz, evlilikle beraber ufukta bir bebek görünüyor.

Geçmişte yaşadıgınız düş kırıklıklarını artık geride bırakmalısınız, aile yaşamınızda parçalanmalar ve bölünmeler olmuş, bu yönde inanacınızı yitirmişsiniz, ancak üzülmeyin hayat hangi yönüyle size neler getirecek hangi sürprizleri sunacak bu günü yaşamalısınız. Hayatınız kazanacagınız zaferlerle dolu.

Başarılarla dolu bir gelecek dilerim. Mina.

“İş Durumu Tarot Falı Bakımı” için bir yanıt

Merhaba ben size yollamami istediginiz bilgileri yolluyorum.

Doğum tarihi : 19 Subat 1984
Doğum saati : O gun sabah ezanindan hemen once dogmusum ama tam saati bilmiyorum.
Cinsiyeti : Bayan
Medeni durum : Bekar
İşi : işsiz
Yaşadığı şehir : USA / Las Vegas NEVADA
Tarotta merak ettiği konu : İş durumu
4-6-15-23-26-28-36-45-60-72

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir