Kategoriler
Fal Kehanet

İş Durumunda Gelişme Tarot Bakımı

İş durumu hakkında tarot açılımı

Şuan gerçekten maddi ve manevi büyük sıkıntılardan geçiyorsunuz, ruhsal olarak yıpranmışsınız, size vaad edilenlenler gerçekleşmemiş, haksızlıklara maruz kalmışsınız, hiç kimsenin sizi desteklemedigini düşünüyorsunuz, yaşadıgınız olaylar alıngan bir tutum içinde olmanıza sebep olmuş.

Geceleri sizi uykusuz bırakan düşüncelerinizin oldugunu, kendinize gereginden fazla yüklendiginizi söylüyor kartlarınız. Çalışma hayatınızla alakalı, işsiz kalma korku ve güvensizlikler yaşadıgınızı, başarılı olamama endişesi taşıdıgınız görünüyor.

Kendinizi savunmak zorunda kaldıgınız bir olay yaşadıgınızı, size yapılan sözlü saldırılara maruz kaldıgınızı ve bunların sizi çok üzdügünü gösteriyor kartlarınız, ancak siz bunların üstesinden yapacaklarınızla geleceksiniz. Kuracagınız yeni dialoglar sayesinde güzel bir başlangıç yapacaksınız, yaşamınızda ciddi kararlı ve güçlü bir erkek görünüyor, mevki ve makam sahibi olan bu kimse atacagınız adımlarda etkili olacak, ayrıca bu sayede zengin ve geniş bir çevreye gireceginiz görünüyor.

Yaşamınızda yepyeni imkanlar ve olanaklar doguyor, şanssız döneminiz bitiyor, aldıgınız her işte görevinizi başarıyla tamamlayacaksınız, gelen kartınız aynı zamanda yeni bir iş alanına dogru yöneleceginizinde habercisi.

Hedefleriniz gerçekleşecek bunun bilincinde olmalısınız, size ve işlerinize istikrar kazandıracak, bu süreçte kendinize olan güveniniz artacak, parasal anlamda uzun vadede gelirler elde edeceginiz görünüyor, yaşamış oldugunuz manoton hayattan çıkacaksınız.

Sabrettiginiz zaman artık geride, asla olumsuz düşünmeyin, enerjinizi daha da pozitif hale getirmek için çabalamalısınız, kendinizde yapacagınız degişimler enerjinizi daha da artıracak. İşinize tüm enerji ve tutkunuzla baglanacaksınız, üretkenliginiz had safhada olacak, çektiginiz bütün sıkıntıları arkanızda bırakacaksınız, falınızda gelen güç kartı bir aslanı bile halt edecek güçte olacagınızı simgeliyor.

Gelecekteki yaşamınızda olayları etkin bir biçimde ele almalı ve etkileme gücünüzün farkına varmalısınız, enerjinizi dogru şekilde kullanarak projelerinizi sonuçlandıracaksınız, özgüveniniz sayesinde imkansız olarak gördüklerinizi bile başaracaksınız, Aşk yaşamınızda büyük bir hayranlık ve etkileşimli bir çekim görünüyor, bir beraberlige adım atabilirsiniz.

Başrılar dilerim. Mina.

“İş Durumunda Gelişme Tarot Bakımı” için bir yanıt

sitenizin adresini facebook’ a link olarak koydum.

* Doğum tarihi : 20 eylul 1978
* Doğum saati : bilmiyorum
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar
* işi : işsiz
* Yaşadığı Şehir : Hollanda
* Tarotta merak ettiği konu : iş durumunda gelişme
* sayilar: 15, 25, 21, 38, 50, 4, 42, 67, 73, 65

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir