Kategoriler
Fal Kehanet

İş, Evlilik Durumum Ne Olacak Tarot

Evlilik durumu konusunda tarot yorumu

Falınızda iş yaşamınızda yükseleceginizi, görevlerinizi başarıyla yerine getireceginizi söylüyor kartlarınız, aynı zamanda yeniden bulunmuş güzel bir ilişkiyi yaşayacagınız güzel bir beraberligi de haber veriyor. Yaşayacagınız bu beraberlikte sizin veya karşı tarafın ailesinden bir kimsenin bu ilişkiyi onaylamaması söz konusu.

Güçlü bir enerjiniz degişen koşullara yaşanan olaylara ayak uyduran bir yapınız var, son derece iyimser ve yapıcı bir karaktere sahipsiniz buda size yeter. Aileniz ve çevreniz yanınızda siz sevilen sayılan bir kimsesiniz.

Zaman ve sabır sizi isteklerinize taşıyacak zorlukları aşacaksınız, mücadeleci ve kararlı yapınız her şeyin üstesinden gelebileceginizi söylüyor. Atacagınız adımlar size gelecek vaat ediyor, ileriyi görme özelliginiz size yol gösterecek, İlişkinizde ve yaşamınızda olumlu olayların olacagını haber veriyor kartlarınız.

İş yaşamınızda başarınızı ve sizi kıskananlar var, iş çevrenizden bir kimse ile tartışma yaşayabilirsiniz, dikkatli olmalısınız arkanızdan iş çevirenler görünüyor. Bunu önemsemelisiniz. Hoş süprizler kapınızda, çok hızlı gelişen olaylar görünüyor. Aşk oklarınız yükselişe geçmiş durumda.

Karşı taraftan alacaganız bir davet ayaklarınızı yerden kesecek, bu karşılaşma sizi barışa aşka ve flörte götürecek güzel bir ortama gireceksiniz. Kartlarınız bu dogrultuda gittiginiz sürece dogru yolda dogru şekilde ilerleyeceginiz yönünde. Gelecek yaşamınızda aklınız ve yüreginiz sayesinde başarılarınızın devamı gelecek, inançlı yapınız ve maneviyatınız siz sevindikçe çevrenizide yardım elinizi uzatacagınız yönünde.

Başarı ve mutluluk sizinle olsun. Mina.

“İş, Evlilik Durumum Ne Olacak Tarot” için bir yanıt

Adı soyadı: ŞYılmaz
Doğum T.: 08.02.1972
Doğum Saati: Öğlenden sonra 15.00 -17.00 arsı
Cinsiyet: Kadın
İlişki Durumu: bekar/flört
İşi: Ücretli çalışan
Tarotta Merak ettiği Konu: İş, evlilik durumum ne olacak
Tutuğu Sayılar:3-7-10-12-24-37-48-69-71-78
Face book da sayfamda link verdim sayfanızı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir