Kategoriler
Fal Kehanet

İş Görüşmesi Tarot Falı

İş görüşmesi sonucu hakkında tarot yorumu

Şuan kendi iç sesinize degilde, insanların sizden beklentilerini ve isteklerini yerine getirdiginiz bir zamandasınız, kendinizi ikinci plana atmanız hayatla bu anlamda sürekli mücadele eder halde olmanıza sebep oluyor. Unutmayın ki geçmişte yaptıgınız eylemler bu günün sonucudur, sizi kendinizden başka kimse kurtaramaz dürüstlüğünüzü diger insanlarla olan ilşkilerinizde kullanmazsanız, kendinize karşıda dürüst olamazsınız kartlarınız adil olmanız yönünde sizi uyarıyor.

Davranışlarınıza özen göstermeli ve dikkat etmelisiniz durum ne olursa olsun siz size uygun olanı yapmalısınız, biraz beklemeniz gereken zamandasınız, bu zamanı enerjinizi artıracak sosyal faaliyetlerle geçirmeli, bilgi ve birikimlerinizi artırmalısınız.

Biraz karamsar hatta mahzunsunuz, durumunuz göründügü kadar kötü degil, ancak enerjinizi yeniden pozitif hale getirmek için çabalamalısınız. önünüze gelen fırsatlara siz bile şaşıracaksınız. Sorunları idare etmenin yollarını arıyorsunuz, ancak bir karara da varamıyorsunuz, şuan bir karar vermek zorunda degilsiniz kendinize bu anlamda baskı yaratıyorsunuz.

Güneşin sizi aydınlatacagı günler geliyor, neşe mutluluk ve hayatın güzelliklerini yaşayacaksınız, bir armağan alabilirsiniz. Seçimlerinizi dogru şekilde yaptıgınız sürece, kartlarınız manevi anlamda korundugunuz yönünde.

Hayal gücünüz sayesinde isteklerinizi faaliyete geçireceksiniz, özel yaşamınızda da bu kart yaşanacak güzel bir aşkı ve birlikteligi simgeliyor. Maddi anlamda elinizdekilere sıkı sıkı sarılmanız gerekiyor, hatta biraz cimri olabilirsiniz, gelecekte ise saglam temelleri ve kar edineceginiz işleri simgeliyor gelen kartınız, bir iş görüşmesi ve başlangıçlar görünüyor, ancak bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Gelecek yaşamınızda isteklerinize ulaşabilmeniz için korku ve endişelerinizden biran önce kendinizi arındırmalısınız, azmin zaferi kazanacagını biliyorsunuz. Her şey sizin elinizde düşündüklerinize ve isteklerinize konsantre olmalısınız.

Umarım isteğiniz gerçekler. Mina.

“İş Görüşmesi Tarot Falı” için bir yanıt

Merhabalar,
1ay önce de tarotuma bakmıştınız, 1 ayım doldu diye biliyorum, tekrar bakabilir misiniz. Şimdiden teşekkür ediyorum.
Sayfanızı yayınladığım blog adresim:
 
* Doğum tarihi : 17.05.1979
* Doğum saati : 09.30
* Cinsiyeti : bayan
* Medeni durum : bekar ,erkek arkadaşım yok
* İşi ; işsiz
* Yaşadığı şehir :Osmaniye
* Tarotta merak ettiği konu : gerçekten geçen ay söylediğiniz gibi başvuru yaptığım o iş için beni görüşmeye çağırdılar, görüşme gayet iyi geçti, görüşmeden sonra umutlandım ama hiçbir cevap gelmedi.

Benim merak ettiğim o iş olacak mı, yoksa devletin memur atamalarında mı atanacağım?

İşim özel mi devlet mi olacak, işsiz oturmaktan sıkıldım, elimden geldiği kadar fırsatları değerlendirmeye çalıştım ama hala işsizim.  ne zaman işsizlikten  kurtulacağım?
* Kartlar:1,33,46,78,10,20,43,45,3,4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir