Kategoriler
Fal Kehanet

İş Hayatı Ve Evlilik Tarotu

İş yaşamı ve evlilik tarot bakımı

Yaşamınızda şuan ileriye dogru atacagınız büyük bir adım var, bulundugunuz çevreden kopmayı kendi yolunuzdan gitmeyi tercih edeceginiz görünüyor. Özel yaşamınızla ilgili bir karar aşamasına geldiginizi, ancak kayıtsız ve de şartsız evet diyeceginizi simgeliyor kartlarınız, siz ne derseniz deyin aklınızla yüreginiz başka söylüyor.

Kartlarınız eşinizle sert tartışmaların içine gireceginizi, buna sebep beklentilerinize bir yanıt alamadıgınızı , tutulmayan sözler ve vaadlerin oldugu görünüyor yaşamınızda. Hedeflerinizi ve isteklerinizi uzun vade de gerçekleşticeksiniz, parasal anlamda da rahatlayacaksınız.

Falınız dogru zamanda dogru kararlar aldıgınızı söylüyor, tüm bunları yaparken yaşamınızda hızla gelişen olayları kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Hoş sürprizlere hazırlıklı olun. Tartışmalardan ve şiddetten uzak durmalısınız, kendinize daha akılcı bir yol çizmeniz konusunda kartlarınız sizi uyarıyor.

Geçmiş yaşantınıza bakıp eski günleri yad ediyorsunuz, eğer bu günden kaçmak için geçmişe dalıyorsanız dikkatli olmalısınız, yaşadıklarınız çok geride kaldı artık gerçeğe dönmelisiniz. İçinizde var olan özlemleriniz yaşamak istedikleriniz kırılmış.

Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz, her şeyi yitirdiğinizi düşünüyorsunuz, ancak üzülmemelisiniz yaşamınızda yepyeni başlangıçlar yapacaksınız. Hayatınızda gelişmelerin ve aldıgınız kararların sevindirici bir sonla bitecegini, kendinizi bulacagınızı yaşama yeniden merhaba diyeceginizi unutmamalısınız.

Gelecekte iş ve evlilik hayatınız ile ilgili tüm isteklerinizi bir zemine oturtacagınızı, almış oldugunuz kararların sizin için yeni bir sayfa aralayacagını bilmelisiniz, siz dogru yoldasınız, enerjinizi şuan yaşamınızdaki kararlara kullanacaksınız.

“İş Hayatı Ve Evlilik Tarotu” için bir yanıt

merhabalar;

08.10.1983
Kadın
evli
işçi(taşeron firmada)
eskişehir
iş hayatı ve buna bağlı olarak evliliğim
4,8,12,56,41,20,60,28,75,19

nbir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir