Kategoriler
Fal Kehanet

İş Hayatımda İstediğim Yerlere Gelebilcekmiyim Tarotu

İş yaşamı geleceği hakkında tarot yorumu

Hayatınızda yeni sempatik bir tanışmanın heyecanını yaşayacaksınız, sevgi dolu bir karşılaşma aşk ve flört görünüyor, bu sizi çocuklar gibi şen ve mutlu kılacak. Şuan yapmak istediklerinize tamamen yogunlaşmalı ve konsantre olmalısınız, gerçek hayallerinizin peşinden koşmalı artık harekete geçmelisiniz, kimse size oturdugunuz yerden bir şey yapamaz.

Saglıkla ilgili biraz dinlenmeye ihtiyacınız var, düşünsel anlamda kendinize çok yüklendiginiz görünüyor, ancak bu geçici bir durum. Kartlarınız ileriye yönelik yapacaklarınız konusunda, bir iş alanın kapılarının açılacagını haber veriyor, yenilik size iyi olayları da beraberinde getiriyor. aileniz ve çevrenizle yapacagınız kutlamalar var.

Başkalarının etkisi altında kalarak yaşamınıza yön vermeyin, kendi irade ve isteklerinizle hareket etmelisiniz. Geçmişte yaptıgınız hatalarla yüzleşeceginizi söylüyor kartlarınız, ancak dürüst yapınızla bunun üstesinden gelebileceginizi biliyorsunuz, şimdi daha bilinçli ve kararlı olmalısınız. nerde hata yaptıgınızı görüyorsunuz, artık olayları net bir şekilde ele alabilirsiniz.

İlahi güçler tarafından korunuyorsunuz, falınızda size dua eden bir kadın var, ( Anneniz ) olabilir. ayrıca aileniz ve çevreniz tarafından sevildiginiz ve sayıldıgınız görünüyor. İş hayatınızda dogru meslegi seçeceginizi, sizi kariyerinizin en üst noktasına ulaştıracak dogru yol üzerinde oldugunuzu bildiriyor kartlarınız. Özel yaşamınızda ise ciddi gelecek vaad eden bir birliktelige adım atacagınızı çok sevineceginizi, evinizde ve ailenizde bayram havası esecegini söylüyor kartlarınız.

Yaşamınızdaki önemli degişmeler maddi açıdan sizi rahatlatacak, uzun vadede yapacagınız iş size sürekli para getirecek. Kısa bir süre sonra kartlarınızda yapacagınız bir yolculuk görünüyor, ancak bu yolculuk iş ile alakalı da olabilir. Bulundugunuz ortamdan başka yerlere gideceginizi söylüyor kartlarınız.

Her şey gönlünüzce olsun. Mina

“İş Hayatımda İstediğim Yerlere Gelebilcekmiyim Tarotu” için bir yanıt

Sıtenızı facebook sayfamda tanıttım başarılar gorusmek uzere
d.t.15.03.1988
d.s. sabah 6
bayan
bekar
yeni unıversıteyı bıtirdım calışmıyorum
istanbulda yaşıyorum
merak ettiğim konu: iş hayatımda istediğim yerlere gelebılcekmıyım ve nasıl bır ilişkı beni beklıyor
1,4,7,17,24,33,46,55,67,77
Selin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir