Kategoriler
Fal Kehanet

İş Ve Evlilik Tarot Falı

İş ve evlilik durumu tarot yorumu

Düşüncelerinizi yeniden gözden gecireceginiz, eski bakış açılarınızdan arınacagınız bir döneme giriyorsunuz. Şuan elinizdekilerle yetindiginiz görünüyor, zemininiz saglam hırslı yapınız size maddi kapıları açacak, bolluk ve bereketin olacagını haber veriyor kartlarınız. İsteklerinizin sizi yeni bir tecrübe alanına dogru götürecegini bilmelisiniz, maddi ve manevi zengileşeceginiz bir zaman dilimine giriyorsunuz.

Hayatın tadını çıkarmaya hazır olun, gelen kartınız evliliginizde unutulmaz anlar yaşayacagınızı, süpriz hediyeler alacagınızı gösteriyor. kendinizden ve yaşamınızdan olan memnuyetiniz çevrenizdekileride mutlu edecek. İş çevrenizden olan kişilerle tartışmalara girebilirsiniz, bu kişiler sizin başarı ve mutlulugunuzu kıskanıyorlar, önemsemenizde yarar var.

Falınız öfke ve sinirle hareket etmemeniz konusunda sizi uyarıyor, aceleci ve sabırsız davranmayın, olayları sakin bir yapıda ele alın, unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur. Sabırlı ve istekli davrandıgınız sürece, hayatınızdaki basamakları rahatça çıkabilirsiniz.

Saygınlık, güven, başarı kazanacaksınız, iyi niyetinizin mükafatını göreceginizi söylüyor kartlarınız. Size dar gelen ortamları ve konumları aşıp, güvenli ve ferah bir noktaya taşıyacagınızın habercisi kartlarınız, bir ev değişikligi de söz konusu olabilir. Eger bu güç ve inançla hareket etmeye devam ederseniz, zorlukların üstesinden gelebilir, isteklerinize kolayca sahip olabilirsiniz.

“İş Ve Evlilik Tarot Falı” için bir yanıt

Selam ben Nihal.
doğum tarihi:10/12/1988
doğum saati :21:00
cinsiyet : bayan
medeni durum : evli
işi: ücretli
yaşadığı şehir : çankırı
konu: iş ve evlilik
sayılar : 7-13-22-36-38-43-55-61-69-78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir