Kategoriler
Fal Kehanet

İşle İlgili Bilgi Tarot Falı

İş hayatı genel tarot yorumu

Şuan iş yaşamınızla ilgili aceleci ve sabırsızsınız, bir takım şeylerin olmaması sizi öfkelendiriyor. ama unutmayınki öfkeyle kalkan zararla oturur, başkalarının çok çabuk etkisi altında kalabiliyorsunuz, kartlarınızın size tavsiyesi olaylarınıza başka insanları dahil etmemeniz yönünde.

İş çevrenizde olan bir takım kişilerle uzlaşamadıgınız görünüyor, şuan işlerinize karışan çok gibi, maddi açıdan kritik ama atlatabileceginiz krizler söz konusu. Düşünce ve davranışlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz, eski bakış açınızı ve yapmak istediklerinizi başkalarına anlatmaktan vazgeçin, sizin için en iyi çözüm kendi kararlarınızda net olmak ve bunları uygulamak bu anlamda eşinizden destek alacagınız görünüyor.

Gelen kartınız yaşamınızla ilgili adaletin saglanacagını sizin son derece adil davranacagınızı ve bu sayade işlerinizi yoluna koyacagınız yönünde, unutmayın ne ekerseniz onu biçeceginizi biliyorsunuz. Sizi rahatsız eden konuların yeniden gündeme gelecegi ve savunmaya geçeceginizi sözlü saldırılara maruz kalacagınızı haber veriyor falınız, ancak siz en tepedesiniz yeriniz saglam, bunların üstesinden tek başınıza bile geleceginizi söylüyor kartınız.

Kısa bir süre önce yaşadıgınız olay hala sizi üzüyor, bu özel yaşamınızla ilgili kalbinizin incindigini, özelikle akşamları sizi uyutmayan düşüncelerinizin oldugunu gösteriyor, bu bir vicdan azabı veya pişmanlık duydugunuz bir konuda olabilir. Girişimleriniz sonucunda kazanan siz olucaksınız, huzur , mutluluk, uyumlu ve güzel günler yaşayacaksınız, evliliginizde yeniden yaşanacak heyacanlara hazırlıklı olun eşinizin size bir süprizi olabilir.

Hayatınızda şuan İş ile ilgili bir dönüm noktasına geldiğiniz görünüyor. istifa ya da köklü bir değişim, girilicek degişik bir pozisyonuda haber veriyor kartınız. meslek degişiminiz olmayacak sadece kapalı kaldıgınız duvarları yıkacak ve yükseleceksiniz. deneyimleriniz size yol gösterecek, dogru adım atarsanız pişman olmayacaksınız, önünüzde olan fırsatları iyi degerlindermeli ve kaçırmamalısınız. parasal anlamda daha rahat hareket edeceginizi yatırım ve kar’ lar görünüyor, büyüme yoluna gideceginizi birden fazla kimseyle yapılan işler olacagını haber veriyor kartlarınız. iyi bir ortaklıkta olabilir.

Kalabalık ve güzel bir ortama gireceksiniz, ayrıca eşinizden bir davet teklif alabilirsiniz, aşkın uyumunu ve derin duyguları temsil eden kartınız, aranızdaki sorunlarında üstesinden gelebileceginizi simgeliyor. aile hayatınızda huzur ve bereketin olacagını parasal anlamda rahatlayacagınızıda haber veriyor kartlarınız. Gelecek yaşamınızda kati ve inatçı tutumunuzdan vazgeçecek, kendinize bir strateji oluşturacaksınız, önünüz açık şans ve fırsatların oldugu bu zamanı iyi degerlendirmelisiniz.

Başarı dolu günler dilerim. Mina.

“İşle İlgili Bilgi Tarot Falı” için bir yanıt

Selam, linkinizi facebook sayfamda yayınladım, bilgilerim aşağıdaki gibidir.
doğum tarihim:20 01 1975 saat sabah 09:45
cinsiyet:bayan
medeni durum:evli
iş: kendi işi
işle ilgili ve genel hayatımla ilgili bilgi verirseniz sevinirim
şimdiden teşekkürler
8 12 22 44 67 72 24 34 55 6
Dilara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir