Kategoriler
Fal Kehanet

İşlerim Hep Aksi Gidiyor – Tarot Falı

İşlerin düzelmesi tarot yorumu

Dikkat etmeniz gereken tavsiyeleri dinlemiyorsunuz. Siz konuyla ilgili kendi yargılarınıza güveniyorsunuz. Fakat dikkatli olmalısınız çünkü daha sonra bu tutumunuzdan pişmanlık duyabilirsiniz.

Meselenizi dikkatli bir şekilde çözümleyebilmeniz için güvendiğiniz bir dostunuza açmalı ve onun tavsiyeleri ile birlikte içinizden gelen sesi dinlemelisiniz. Bunun tersiniz yaptığınızda ise kendi davranışlarınızın sorumluluğunu kabul etmek zorunda kalacaksınız ki bu da üzülmenize neden olabilir. Çünkü henüz bu konuda deneyimsizsiniz, bu yüzden utanabilirsiniz.

Kendiniz disinda gelisen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yipratabilir. Gereksiz yere aldiginiz sorumluluklarin altinda ezilebilirsiniz. Aldiginiz sorumluluklari yerine getirebilir, basarili olabilirsiniz ama emeginizin karsiligini alamayabilirsiniz.

Size karşı düşmanlık besleyen kişilerin aldatmalarına kanmayın. Kendini erdemli biriymiş gibi hissettirecek bu kişinin oyunları hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Size önemli kayıplar verdirtebilecek bir haksızlığa uğrayabilirsiniz. Çevrenizde namussuzluk ve iki yüzlülük diz boyu. Düşmanlarınızı iyi bir ders vermek sizin elinizde. Dikkatli olun.

Önünüz açik. Girisimciliginiz sayesinde basaridan basariya kosabilirsiniz. Gelecekle ilgili yaptiginiz planlari tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Yapmacık tavırlarınızı bir yana bırakın. Yüce Mevlana’nın da dediği gibi Ya olduğun gibi görün! Ya göründüğün gibi ol!

Elinizi attiginiz her sey ters gidiyor. Bu da sizi gerginlestiriyor. Yasadiginiz ask hizini yitirmis ve monotonlasmis durumda. Yasadiginiz olaylar bunda oldukça etkili. Üreticiliginiz durmus ve iliskiniz üzerinde baski yapiyor. Bununla beraberinde gelen maddi sikintilar yasaminiza negatif boyutlar yüklemis durumda. Tüm bunlara ragmen kisa bir süre sonra bunlari asacak ve eski mutlulugunuza döneceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir