Kategoriler
Fal Kehanet

İşlerim Kötüye Gidiyor, Düzelecekmi – Tarot Falı

İşlerin düzelmesi hakkında tarot yorumu

Geçmişi sürekli bozuk plak gibi tekrardan yaşamak ve modası geçmiş kavramlara sarılmak size hiç bir fayda getirmez. Kendinizi yenilemediğiniz sürece ilişkinizde ve iş dünyanızda başarılı olamazsınız. Cömertlik ve maddi sıkıntılardan kurtulmayı işaret eder. Duygusal ve zeki bir bayanla tanışabilirsiniz.

Siz ne kadar dinginlik ve huzuru arasanız da,yaşadığınız rekabet ile birlikte gelişen olaylar buna izin vermeyecek ve aradığınız huzuru bulamayacaksınız. Dert etmeyin, unutmayın ki sadece başarı rekabeti getirir. Eliniz attığınız her işin ters gitmesi sizi biraz gerginleştirdi. İlişkiniz eski heyecanını yitirdi ve hayat sizin için şu sıralar çok monoton. Fakat bu durumunun geçici olduğunu unutmayın ve sabredin.

Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız. . Hayat sizin için yeniden başlıyor. Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı. Bu kart bir karar verileceğini ve bu kararla yaşamanızın yeni bir evreye gireceğini simgeler.

Tamam bitti dediğiniz, artık olmadı yapamadım,başaramadım dediğiniz bir anda tüm sorunlarınıza derman olacak bir haber alacaksınız. Sadece sabredin. İlişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Partneriniz kötü alışkanlıkları sizi çok üzmekte ve üzecek.

Yaşayacağınız gelişmeler kararsızlık çekmenize neden olacak. İşleriniz bozulabilir ve kimi sadakat sorunları yaşayabilirsiniz. Ani değişimlerden kaçının. Kazandığınız paraları doğru yerlerde kullanmazsanız parasal açıdan zor günlerin sizi bekliyor. Ters gelen bu kart maddi sıkıntının habercisidir. Ayrıca ilişkiniz üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Ahmet.H. için tarot yorunu

“İşlerim Kötüye Gidiyor, Düzelecekmi – Tarot Falı” için bir yanıt

Rüyamda justini gördüm ağlıyordu yanına gittim ve sarıldım seni seviyorum dedim bende seni seviyorum dedi bana süper bir rüyaydı keşke her gün görsem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir