Kategoriler
Fal Kehanet

İşsizim, İş Bulabilecekmiyim – Tarot Falı

İş bulma konusunda tarot bakımı

Başarı basamaklarını hızla çıkabileceğiniz bir evre sizi bekliyor. Bu evrede dar görüşlüğü bırakıp gelişen zamanın kurallarına ayak uydurmanız sizin yararınıza olacaktır. Ters Gelen Güneş, Bu kartın ters anlamı yoktur. Çünkü güneş her zaman güçlüdür. Bu kart maddi mutluluk, memnuniyet. İyi bir evlilik ve saadet. Yeniden doğuş ve mutlu bir birleşme. Sanat ve bilimde üstün başarı, yalınç ve sakin bir yaşamdan zevk alma. Her alanda başarı ve zafer, yaşamın tüm nimetlerine şükretme. Neşe, küçük de olsa her şeyden mutlu olmayı işaret eder.

Temel Kartınız : Ters Gelen Kral. Duygusal açıdan toy olmanız duygularınızın zekanızın önüne geçmesine yol açıyor. Bu kart engeller zayıflık ve güçsüzlüğün işaretidir. Mevcut pozisyonunuzu kaybedebilirsiniz. Yakın Geçmişiniz, Kişisel yetenekleriniz kontrol etmedeki ustalık ve becerileriniz size yeni iş imkanları sunacak. Başarıya ve temel adımlarınıza emin adımlarla giderken arzularınızı da bir kenara atmayın. Yeni bir dönem sizi bekliyor.

Kudret ve emir gücü olan otoriter bir erkekle tanışabilirsiniz. (muhtemelen asker.). Engeller ve hileler ile karşılaşacak fakat sonunda bu hileler açığa çıkacak ve kazanan yine siz olacaksınız.Dost görünen düşmanlara karşı dikkatli olun Tarot destesinin en uğursuz bir kartıdır. Kehanetleri ise ölüm, başarısızlık, sefillik ve karar verme yeteneksizliği, gecikmiş işler. Her şeyin ters gitmesi ve kederdir.

Mutluluk ve iyi şansın habercisidir. Hayat sizin için yeni bir devreye girebilir. Çözülmesini beklediğiniz bir problemin çözümü ile hayatınızda beklenmeyen yararlı değişimler olabilir. Geçmişteki çabalarınızdan doğan maddi refah kapıda.

Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız. Hayat sizin için yeniden başlıyor. Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı. Bu evrede adaletsizlik, yasal zorluklar ve şiddet ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalarla yüzleşmemeniz hayatınızı daha tutuk bir hale getirebilir.

“İşsizim, İş Bulabilecekmiyim – Tarot Falı” için bir yanıt

Merhaba,

Üniversiteyi bitirdim, 3 yıldır iş arıyorum.

02.11.1987 saat 06.30 doğumluyum

Bekarım, sevgilim yok.

Sevgiler, Mehtap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir