Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Beyaz Boya Görmek

İstiharede beyaz boya görmek ne demektir?

İstihareye yattım, rüyanın öncesinde yarı uykulu bir biçimde kalbimin çok hızlı attığını, vücudumun kaskatı kesildiğini ve bilmiyorum ama sanki ölecekmişim hissi vardı, sonrasında uyudum.

Rüyamda hiç tanımadığım 10 yaşlarında bir erkek çocuğu üzerinde oturduğu sandalyenin üzerinden süzülmeye başladım, altında kırmızı bir şort üstünde mavi bir tişört vardı ve vücudunun her tarafı beyaz boya ile boyanmıştı,sonra istihare için yattığım çocuğun arabasında idi, o şoför koltuğunda ben yanındaydım, benimle hiç konuşmuyordu seyahat ediyorduk ve arabaya tanıdık tanımadık bir sürü insanı alıyorduk. Bunların manası nedir?

İstiharede beyaz boya görmenin yorumu

Beyaz renk hem normal rüyalarda hem istihare rüyalarında her zaman için aydınlığa, hayra alamettir ve çok iyidir. Rüyada beyaz görmek huzur, sükunet, ferahlık, güven ifade eder. İnsanların size güvenebileceğini gösterir. Size enerji, canlılık bir bereket olduğunu gösterir, bakınız rüyada beyaz görmek tabiri.

Gördüğün erkek çocuk reel hayatında daima güvenebileceğin dostların olduğunu simgelerken çocuğun her tarafının beyaz boya ile boyanmış olması bu dostlarının her zaman yanında olacaklarına işaret etmektedir.

Sevdiğin çocuğu görmen senin mutlu olmayı bilen, kendisiyle barışık bir tabiata sahip olduğunu simgelerken sevdiğin çocukla yaptığınız seyahat ve olan olaylar ise aranızda bazı sorunlar olduğunu ve olmaya devam edeceğini çünkü çocuğun karakter itibariyle senin her şeyine karışmaya kararlı, senin hakkında kararları vermeye istekli olduğunu senin ise buna izin vermeyeceğini ifade etmekte, ya bu sorunu çözeceğinizi ya da sonun bir ayrılık olduğunu anlatmaktadır. Bakınız istihare nedir sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir