Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Boya Yaptığını Görmek

İstiharede boya yapmak neye işarettir?

Merhaba, bende istihareye yattım, sevdiğim biri var ve nasipse evlenmek istiyoruz, istihareye yattığımda 3.gün bu rüyayı gördüm. Rüyamda sevdiğim kişi, iki katlı bir evin ikinci katında balkonda dikilmiş elinde telefon biriyle konuşuyordu, annem ve ben evin girişinde oturuyoruz, annemin elinde bir iş var sürekli bir şeyler örüyor, bense etek giymişim, başımda beyazlı bir çember var.

Sevdiğim erkeği görünce balkonda çok utandım, beni böyle çemberli görmesin diye balkonun altına saklandım, birden elimde bir fırça balkonun altındaki duvarı boyamaya başladım, duvarın üst kısmı beyaz çok güzel ama alt kısmında üç tane siyahlık var anlam veremedim, önce eğilip iyice baktım “ne kadar pislenmiş burası” diye temizlemeye başladım, temizleyip orayı da boya yapacaktım ki uyandım, inanın çok merak ediyorum, yorumunu soracağım kimselerde yok, yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.

İstiharede boya yaptığını görmek yorumu

Bahar merhaba,

Gördüğün rüya genel hatlarıyla şu anda gerçek hayatında gereksiz ve kendine yararsız bazı şeylerle boşa vakit geçirdiğini ve çalışıp çalışıp aynı yer döndüğünü yani bir ilerleme elde edemediğini ifade etmektedir. Ancak üzülme, rüyanın sonun iyi şeyler söylüyor.

Bir sebeple düşünce davranış tarzını değiştirdiğinde hayırlı şeyler olmaya başlayacağını, geçmişin umutsuz ruh halinden çıkıp, güzel gelişmelere kavuşacağını ancak üç konunun senin zorlayacağını ve bu geçmişten gelen 3 konuyu da çözdüğünde gerçek huzur ve mutluluğu bulacağını temsil etmektedir. Ayrıca istihare nedir sayfasında faydalı bilgiler bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir