Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Dişinin Düştüğünü Görmek

İstiharede dişinin düştüğünü görmek ne demektir?

Oncelikle Selam. Ben Bakuden yazıyorum ve sevdiyim bir kadinla evlilik yapmak istiyorum. Ben onu sevdiyim gibi oda beni seviyor. Ama onun ailesinde zorluk cikaranlar var malesef, oda ne yapacagini bilmiyordu ne kadar zamandi. Bu zaman sirasinda kavkalarimizda bir hayli oldu ve benden soyumasina cikardi.Kendisi dininda imaninda bir kishidir. Allaha bagliligi sonsuz. Elhemduillah her ikimiz muslumanik.

Istihare yapmayi teklif etdim. Gece 2 ruket istihare namazı kildikdan sora Istihare duasini okuyub ruyanin nasil cikacagina gore heyatimizi devam etdirmeyi kerara aldik ve Kiz 3 saat ichinde (Gece 04:00-06:45) 3 uyku gordu. Ilk uykusu boyle : Curumekte olan bir dishi ovuclarina dushuyor ve bana bakarak dedi “Bak gordunmu dishimin bile dushmesine sebeb oldun”. acikli shekilde

2. ci uyku ziyafet sofrasinda qarshisina Kebab geliyor ceshidli yemeden once Beni bekliyor Xan Gelsin oda yesin o yemeden olmaz. ama Kuzeni ona o bir daha buraya gelmiyecek onu bekleme sen dedi.

3.cu ruyasinda bashqa bir kuzenin gomlek aldigini siyah bir goblem kollarinda ve boynunda beyaz bir goblek aldigini goruyor.Ve bu sonuca geliyorki Allah da bu istemiyor.ve her sheyi bitirmek kararina geldik. Ama sizinde fikrinizi bilmek istiyorum cunki ben onu Cook Seviyorum.

Yaşınız : 26
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : üzgün
Anahtar kelime : istihare rüyası, çürümüş diş, diş düşmesi

Cok rica ediyorum anlashilmasi zor bir mektub yazmish ola bilirem lutfen bana yardim edin ve fikrinizi belirtin.Coook Rica ediyorum.Bu benim son shansim.Sonucu ne olursa olsun sizinde fikrinizi bilmem gerekli.Sizden bir cavab alirim Inshallah

İstiharede dişinin düştüğünü görmek neye yorulur?

Sevgili kardeşim, bize yazdığın ve yazdıklarımıza değer verdiğin için çok teşekkür ediyorum ama Allah rızası için böyle saçma şeyleri bırakın lütfen. Benim evladım yaşında biri olduğun için sana fırça atma hakkını kendimde görüyorum. Yahu hangi devirde yaşıyoruz, rüyanın sonucuna göre evleneceğine ya da ayrılacağına karar vermek. Rüyanda “sevgilini öldür” deseler öldürecek misin?

Yazdıklarından inançlı biri olduğun anlaşılıyor, Namazını kılıp, İstihare yaparak arınmış bir vücut ve ruh hali ile Allah’a yakarıyorsun ama bu arada düşüncen ile Allah’ın emirlerine karşı gelmiş oluyorsun. Allah bize başka hiç bir canlıya vermediği akıl ve fikir vermiş, “alın bunları iyilik için kullanın” demiş. Sen aklını ve fikrini kullanmayıp, göreceğin rüyayı göre önemli bir karar vermeyi planlıyorsun.

Lafı uzatmadan söyleyeyim, gördüğünüz rüyalar sıkıntı, zorluk, hastalık, engeller, dedikodu ve tartışmaları işaret ediyor. Siz gerçekten seviyorsanız onunla el ele verip aynı zamanda aklınızı kullanıp bunları aşabilirsiniz. Aşarsanız başarılı ve mutlu olursunuz. Lütfen ileride gelişmeleri bildirin.

“İstiharede Dişinin Düştüğünü Görmek” için 3 yanıt

Bu gece rüyamda üst damağımda öndeki 2 dişim de sallanıyordu tuttum kendim çekmeye çalıştım sağ öndeki dişim çıktı fakat sol öndeki dişim kırıldı onu çıkarmaya uğraştım sonunda onu da çıkardım ve bu 2 dişin altından da yeni 2 diş geliyordu. 18, Erkek, Bekar, Öğrenci

Yakup merhaba,
Diş rüyaları genellikle iyiye yorulmaz, sevilmeyen rüyalardır, çoğu zaman sıkıntıyı işaret ederler. Bu konuda detaylı bilgiyi diş rüya tabiri sayfasında bulabilirsin. Aynı şeyleri tekrar yazmamak için linkini veriyorum
Görmüş olduğun rüyanın ilginç tarafı dişlerini çıkardıktan sonra yerine yeni diş gelmesidir ki bu iyiye işaret olup, sıkıntıların biteceğini, rahat ve huzura hem de yenilenmiş olarak yeniden kavuşacağını temsil etmektedir.

Rüyamda alt çenemin sol ön tarafındaki dişim sallanıyor, elimi değdiğim anda elimde kalıyor. Yere düşme gömme yok. Dişim gayet güzel ve beyaz görünüyor. Kanama ağrı sızı da olmuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir