Kategoriler
Evlilik Rüyaları

İstiharede Düğün Görmek

İstiharede düğün görmek ne demektir?

Merhaba ben dun gece istihareye yattim ve ruyamda erkek arkadasimla guzel kalabalik bir caddede sandalyede oturuyoruz, annem de biraz uzak bize tam karsimizda baska bir sandalyede oturuyor, bize bakiyor gulumsuyor, fotografimizi cekiyor ve “cok guzelsiniz cok guzel ciktiniz” diyor. Daha sonra ben telefonu aliyorum ve babamim resimlerini goruyoruz, pamukkale travertenlerinde ve denizde ayakta ve yuzerken resimleri var.

Sonrasinda gece lambasiyla aydinlatilmis gibi bir odadayiz, ustte kina varmis sesler geliyor, biz de erkek arkadaşımla koltukta uzanıyoruz, 3 4 yaşlarında br çocuk var üstümüze falan çıkıyor, onunla oynuyoruz. Sonra arkadasim da yukarıdan yanima iniyor, muzikle birlikte oynuyoruz, o gidiyor daha sonra baska bir arkadasimla dugundeyim, 4 5 bayan ayni masada oturuyoruz, bayanlarin hepsi siyah elbise giymisler, sonra fotograf cekiliyoruz herkes mutlu ve gulumsuyor.

Bir digeri de 3 gun sonra dugunum varmis, evlenecegim kisiye surpriz yapmak istiyorum, elimde bir kutuyla dugun salonuna gidiyorum, kutu pembe parlak renkli bir hediye paketiyle paketlenmis ama ufak bir yeri yirtilmis, orasi da kirmizi renkte. Dugun salonuna gidiyorum adamlar hazirlik yapiyorlar, büyük güzel bir düğün salonu ve onumdeki masada uc tane buyuk pembe defterler goruyorum, benim dugunumle birlikte uc tame dugun varmis. Bu ruyayi nasil yorumlamaliyim lutfen yardimci olur musunuz?

İstiharede düğün görmek yorumu

Ayşe merhaba, lütfen önce istihare nedir? sayfasını dikkatle inceleyin. Günümüzde bir çok alanda olduğu gibi istihare gibi çok kıymetli bir değerimiz anlamını kaybetmekte, adeta magazin malzemesine dönüştürülmektedir. Sayfada anlatıldığı gibi istiharede ana ana tema arınmış bir ruh ve bedenle Allah’ın huzuruna çıkıp, bir müşkülatı konusunda ondan yardım dilemek, kendisine bir yol göstermesini istemektir. Yani bir müşkülatınız olacak? bir dileğiniz olacak. Bu konuda ben daha da ileri gidiyorum ve diyorum ki işin daha da doğrusu kişinin sıkıntısı karşısında direk Allah’a yakarıp, ona sığınıp ondan yardım istemesi, hakkında hayırlı olanı vermesini istemesidir.

Bu bilgiler ışığında rüyanızda Allah’tan dileğiniz olup olmadığını, istiharenin amacı yazmamışsınız, ama rüyalarınızın ortak noktası düğün. Buna karşılık gördükleriniz bir istihare mesajı mı? kafanızı bu konuya fazla takmanızın yansıması mı belli değil, bu yüzden bunlara rahmani rüya demek çok zor. Dilerseniz Rüyada düğün görmek sayfasını inceleyebilirsiniz.

“İstiharede Düğün Görmek” için 3 yanıt

Düğün fotoğrafı görmek
Rüyamda annem, babam, eşim ve benim olduğum bir fotoğraf görüyorum. Düğün fotografiymis. Annemde kırmızı bir elbise vardı. Arkadaşım annemin görünüşüyle dalga geçiyordu, gülüyordu. Bu neye delalet?

Eren merhaba, gördüğün rüya anıların seni çok etkilediğini, geçmişe büyü bir özlem duyduğunu gösterirken öte yandan da anıların esiri olmamak, güncel yaşama odaklanmak gerektiğini aksi takdirde bazı tehlikeler oluşabileceğini temsil etmektedir.

Merhaba cevaplarsaniz çok memnun olurum
Ben sevdigim insan icjn istihareye yattim ayrıyiz ama gene de bir umut ..Hayır mi ser mi diye …
İlk gün istihareye yattığım da irkilip uyandım
Daha sonra geri uyuduğumda dügün gördüm
Gelin damat karşıdan geliyor insanlar var
Ama gelin ve damat gormuyorum.ustlerindeki rengi
Ve ablamin parıltıli bir elbise giydigini gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir