Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

İstiharede Ev Bakmak

İstiharede ev bakmak neye işaret eder?

Merhabalar ben istihareye yattım ve evlenmeyi düşündüğüm insanla ev bakarken dinlenmek için bir bodrum katta oturuyorduk. Sonra bir bayan deprem oluyor deyip kaçmaya başlıyor, bizde ardından koşuyoruz. Fakat depremi hissetmiyorum ben, daha sonra çok korkuyoruz. Sadece sarsıntıydı yıkılan hiçbir yer yoktu. Allah rızası için bunu yorumlayın, teşekkür ederim. Sidan 3 Bekar karmaşık ve kötüyüm.

İstiharede ev bakmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızda duygularınızı sağlıklı olarak ifade etmeyi öğrendiğinizi ve bunun kendinizi iyi hissetmenize neden olduğunu işaret eder. Bu güzel durumu daha da iyileştirmek için kendinize zaman ayırıp günlük yaşamın zorluklarından bir süre uzaklaşıp, kafanızı dinlemenizi tavsiye ederken aynı zamanda kimi şeylerin aniden değişeceğini temsil etmektedir. Lütfen istihare nedir sayfasını ziyaret edin.

“İstiharede Ev Bakmak” için bir yanıt

Rüyada ev baktığını görmek
Rüyada ablam, eniştem ve ben bir eve bakıyoruz. 3-4 katlı bir ev. yanımızda müteahhit var. evi geziyoruz sonra en alt kata indik evin içinde güvercinler uçuyordu 3-4 tane vardı birini yakalıyorum elime alıyorum bir tanesi üzerime pisliyor. müteahhit pislenen yerin üzerine deterjan döküyor sonra şuralara da pislemiş diyor oralara da deterjan döküyor. evi alacakmışız ama benim param yok ablama diyorum nasıl alacaz neyle alacaz bana kredi vermezler peşinatım da yok zaten diyorum o da kocasına diyor gülerek nasıl alacaz diye soruyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir