İstiharede Evleneceği Kişiyi Görmek

İstiharede evleneceği kişiyi görmek ne demek?

Selam, ben bir yıl önce rüyamda babamın beni birisine verdiğini gördüm ve başka bir rüyada bu insan ile evlendim. Arkadaşıma rüyamdan bahsettim ve evleneceğim insan sanki böyle birisi diye tarif ettim. Babası annesinden o küçük yaşta iken ayrılmış. Arkadaşımın arkadaşı da bu tarif ettiğim insanın eşinin arkadaşı olduğunu söyledi ve bizi tanıştırdı. Gözlerinin içine baktığımda ‘elektrik aldık’ içimden bu insan ile evleneceğim dedim. Arkadaşlarımın hepsi farklı bir yorum yaptı kafamı karıştırdılar.

İstihareye de yattım, bir arkadaşımı gördüm, onun yorumu da “içinden geldiği gibi karar ver” demişti. Birde bu insanı gördüm, masanın üstüne bırakmışlar sanki çocukluğuydu. Kafasının üstüne düştü. sağına bakım neden kimse yardım etmedi bıraktı dedim. Soluma baktım bir boylu adam geldi. Gözlerinin etrafı siyahtı, adamdan aslında korkmadım. Uyandığımda içime bir rahatlık çöktü. Kalbim onu sevdi ama hakkımda hayırlı mı bilmiyorum.

İstiharede evleneceği kişiyi görmek yorumu

Rüyanız çok güzel şeylere işaret olabilir, hayalinizdeki beyaz atlı prense kavuşacağınıza, mutluluktan bulutların üzerinde uçacağına, rahata kavuşup hayatınız boyunca hiç yorulmadan bir servet sahibi olacağınıza, yaşamınızın adeta rüya gibi bir eli yağda bir eli balda geçeceğine, yaşamınızın boyunca hiç kaygı – endişe veya korku yaşamadan ve kolunu dahi kıpırdatmadan tüm arzularının gerçekleşmesine delalet edebilir. Bu tür rüyalar büyük alimlerin çoğuna göre dünya ve ahret hayatında size isabet edecek mutluluk ve huzura yorulur. Kişinin dini vecibeleri yerine getiren ve dini hassasiyeti olan bir kişi olduğunu gösterir. Bazen de içinizdeki ibadet etme arzusunu veya vecibelerinizi yerine getirememe endişesini yansıtabilir. Böyle bir rüya gören kişi, çok dindar bir kimse olabileceği gibi, içinde Allah korkusu olan ve daha iyi bir Müslüman olma arzusu içinde bulunan bir kişi de olabilir.

Not: bu rüya yorumu bazı okurlarımızın arzuları sonucu editlenmiş, okunması zevkli bir hale getirilmeye çalışılmış, okuyanlara inandığım şeyleri yazmak değil onların görmek veya duymak istedikleri yazılmıştır?

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir