Kategoriler
Renkler

İstiharede Kırmızı Elma Görmek

İstiharede kırmızı elma görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda büyük bir yemyeşil elma bahçesindeydim, yanımda bir kaç arkadaşım da vardı ve biz yemek için elma toplayalım dedik, elmalar kırmızı ve yeşildi, ben bir ağacın tepesinde çok güzel bir kırmızı elma gördüm ve yerdeki bir elmayı o kırmızı elmayı indirmek için ağaca attım ama tutturamadım, karşı tarafa geçerek gene bir kere atmak istedim ama bir baktım o çok güzel kırmızı elmanın arkası çürükmüş, sonra uyandım.

Bu rüyayı gördüğüm gün bir arkadaştan hoşlanmama rağmen ayrılmak için mesaj yollamıştım, o çok ciddiydi, ben ise daha üniversite öğrencisi olduğum için biraz erken bularak zor olsa bile reddetmiştim. O gün öğle namazından sonra direk uyumuştum ve bu rüyayı gördüm, acaba yorumlayabilir misiniz?

İstiharede kırmızı elma görmek yorumu

Belgün merhaba,

Gördüğün rüyanın ana unsurları elma bahçesi, elma ağacı, elma toplamak, kırmızı elma ve çürük elma görmek olup bu konuda detaylı bilgi rüyada elma görmek rüya yorumu sayfasında yer almaktadır. Aynı şeyleri yeniden yazmamak için o sayfayı incelemenizi istiyorum. Oradaki bilgiler ve içinde bulunduğun ruh durumunu bir arada analiz ederek rüyanın mesajını tespit edebilirsin. Şu kadarını söylemeliyim ki rüyadaki unsurlar arasında olumsuz bir şey yok. Lütfen istihare nedir sayfasını da inceleyin.

“İstiharede Kırmızı Elma Görmek” için bir yanıt

Merhaba, iyi günler. İstihareye yattığımda yemyeşil bir ağaçtan kıpkırmızı bir elma yediğimi gördüm. Bu ne anlama geliyor acaba? Yeşil iyi kırmızı kötü diye biliyordum. O yüzden tedirgin oldum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir