Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Kız Çocuğu Görmek

İstiharede kız çocuğu görmek neye işaret eder?

Merhaba, ben dün gece hamile miyim diye istihare namazı kılıp yattım. Rüyamda iki tane kız çocuğu var, ellerinde çiçekler ve birinin kulağında küpe var, oturduğum ortamda kadınlar var ama hatırlamıyorum, içlerinden biri “hadi abla sizi odasına götürsün, size bir şeyler versin” diyor, bende “onlar gitmiş zaten çiçeklerden belli” diyorum, hafif gülümsüyorum, o sıra kız çocuğu “evet küpede aldım” diyor, kulaklarında görüyorum. Sonra odama gidiyorum, çiçekleri vazonun içinden almışlar, çiçeklerin yaprakları saçılmış “of ne hale getirmişler çiçeklerimi” diyorum.

Vazonun içindeki su bulanık, elimi daldırıyorum bir sürü yüzük var “bunları neden almadılar ki” diyorum, elimi daldırıp yüzükleri topluyorum avucuma, bir yüzük var yeşil taşlı üzerinde Arapça Allah ya da vav harfi vardı, tam hatırlamıyorum “ne kadar güzel” diyorum ama taktım mı takmadım mı hatırlamıyorum ve sonra küçük bir şemsiye çıkıyor içinden vazonun kılıfından çıkartıp şemsiyeyi açıp masanın üstüne koyuyorum, çok hoşuma gidiyordu, o şemsiye rengi açık pembe şeffaf diye hatırlıyorum, rüyanın anlamı nedir? yazarsanız sevinirim, anne olmayı çok istiyorum. 27, Kadın, Evli, Ev hanımı, meraktan kafayı yemek üzere.

İstiharede kız çocuğu görmek neye yorulur?

Değerli okurum, gördüğün rüyanın ana mesajı “Allah’a inanıp, ona güvenip, ondan yardım isteyip, her şeyin hayırlısını dilemek” dilemek gerektiğini akıldan çıkarmamak gerektiğine işaret etmektedir. Rüyadaki diğer olaylar, kişiler, unsurlar senaryoyu zenginleştiren faktörlerdir. Lütfen öncelikle istihare nedir yazısını okuyun.

Rüyada kız çocuk görmek, şu anda gerçek yaşamınızda kimi sıkıntılar çekmekte olduğunuzu ancak sabır ve gayretlerinizle bunlardan kurtulacağınızı ve mutluluğa kavuşacağınızı simgeler. Bakınız rüyada kız çocuk görmek sayfası.

Rüyada çiçek görmek şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç anlamına gelir. Canlı çiçek, rengarenk çiçekler aynı zamanda mükemmellik ve güçlü maneviyat ifade eder. Rüyanız sevgi, sevinç ve mutluluk ifadesi olabilir.

Küpe takan birini görmek ya da birinin küpe taktığını görmek, gerçek hayatta doğru, güzel ve insanların ilgisi çeken şeyler söylediğinizi, çevrenizdekilerin sizi dinlemekten zevk aldıklarını temsil eder.

Rüyada yüzük görmek sizin gerçek hayatta duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Dünyadaki tüm toplumlarda ve kültürlerde rüyada yüzük görmek güzel şeylere işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Arapça Allah yazısı görmek en hayırlı rüyalardan biridir ve hayırlara işaret olup, maneviyat ve ilahiyat hakkındaki temiz duygularınızı ifade ederken aynı zamanda korunduğunuzu, bela ve musibetlerden uzak durduğunuzu gösterir.

Rüyada şemsiye görmek güvende olmayı temsil eder.

“İstiharede Kız Çocuğu Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben rüyamda halamın evleneceği adamla tanışıyordum ve 3 da 4 yaşlarında bir kızı var, adam annesi ölmüş diyor, ben çocuğu kucağıma alıyorum, çok tatlı ve güzel bir kız çocuğu, kucağımdan inmiyor. İndirdiğimde ise ağlıyor bana hep gülüyor bir köpek ikimiz kovalıyor biz odalara saklanıyoruz sonra odadan çıkınca biranda ev kalabalık bir hal almış vaziyette ama ben çocuğu hala kucağımda indirmiyorum ve sürekli öpüyorum bu ne demek oluyor acaba şimdiden teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir