Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Müstakbel Kayın Valideyi Görmek

İstiharede müstakbel kayın valideyi görmek ne demektir?

Merhaba. Ben 32 yaşında bekar bir erkeğim. Dün akşam evlenmeyi düşündüğüm kız arkadaşım istihareye yatmış ve rüyasında benim annemi görmüş annem kız arkadaşıma “siz yine barıştınız mı? benim niye haberim yok?” diyerek ağlamaya başlamış, yalnız ağladığında gözlerinden kırmızı göz yaşları dökülmüş. Bu arada biz kız arkadaşımla daha önce bir tartışmadan dolayı 1 sene ayrı kaldık sonra tekrar barıştık, ben bu kozla evlenmeyi düşünüyorum. Sizden yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

İstiharede müstakbel kayın valideyi görmek neye yorumlanır?

Emir Merhaba, Vaktiniz olursa mutlaka istihare nedir sayfasını okuyunuz. Rüyalar görene yorumlanır, bu durumda buradaki yorum kız arkadaşınız hakkında olacaktır. Rüyada müstakbel kayın valideyi görmek olası dedikoduya veya muhtemel tartışmaya işaret eder. Bu rüya tatsız bir münakaşadan sonra aranızın düzeleceğini ve her şeyin yoluna gireceğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için İstihare nedir? istihare nasıl yapılır? sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“İstiharede Müstakbel Kayın Valideyi Görmek” için bir yanıt

Rüyamda sürekli kayınvalidemle tartışma içinde olduğumuzu ve eşimle aramıza girdiğini görüyorum. Her seferinde eşim bana sırtını dönüyor neden sürekli aynı rüyayı görüyorum anlamadım. 25, Kadın, Evli, Ev hanımı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir