Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Sahneye Çıktığını Görmek

İstiharede sahneye çıktığını görmek nedir?

Ben üniversite benim için hayırlı mı? diye istihareye yattım. Çok engel var, üniversiteyi okuyamıyorum, ailede biraz maddiyat sorunu var ve rüyamda okul sıralarında otururken tahtada erkek hocamız vardı, bana birde arkamdakine her kimse tanımıyorum çikolata verdi, sonra bir bakıyorum o hocamız yok bir bayan gelmiş, öğretmen değildi diye hatırlıyorum, elinde bir mikrofon şarkı söyleyecekmiş bize.

Bende kalktım elinden mikrofonu aldım “ver şunu” diye arkamı bir döndüm sıralar yok sahnedeyim, bir sürü insan ve hiç biri görünmüyor, o kadar çok ve uzaktalar, beni dinliyorlar, komik şeyler anlatıyorum gülüyorlar, çok mutluydum uyandığımda tıpkı Cem Yılmaz gibiydim rüyamda, şimdiden teşekkürler.

İstiharede sahneye çıkmak yorumu

İstihare, arınmış temiz bir ruh ile Allah’a yakarmak, ona yakın olmaya çalışmak demektir. Anladığım kadarıyla istihare rüyasında üniversiteyi kazanmış görünüyorsun. İnşallah dilediğin bölümü kazanır ve okursun. Gördüğün rüya sanki bunu gösteriyor. Lütfen ilk önce istihare nedir sayfasını incele.

Rüyada sahne görmek davranış manipülasyonu ve diğer insanlar ile ilişkileri temsil eder. Bu sizin toplum ile etkileşiminizi anlatır. Sahneye çıkmak veya sahneye çıktığını görmek rüya sahibinin kendinden emin tavırları ile çevresindeki insanların beğenisini ve takdirini topladığını ifade eder. Rüyada gördüğün mikrofon, önünde bazı zorluklar olduğunu gösteriyor ki sen zaten bunların farkındasın. Bakınız rüyada mikrofon görmenin açıklaması. Mikrofonu alıp komik şeyler anlatman ise zorlukları aşıp mutlu olmaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir