Kategoriler
Dini Rüyalar

İstiharede Televizyon Kumandası Görmek

İstiharede kumanda görmek ne demek?

Evlenme durumum olan bayan ile evliliğimizin hayırlı olup olmadığına yardım için istihare namazı kılıp rüyaya yattım. Rüyamda önce ilk bir yere gidecekmişim, tv kumandası elimde kalmış onu bırakmak için geri bakıp birine veriyorum. Sonrasında dışarıda kavşak gibi bir yerde görüyorum kendimi, hava kapalı.

Daha sonra 2 hafta evvel ortak iş yapma düşüncesinde olduğum bir abi ile kırmızı kartal bir arabada göruyorum kendimi. Ben şoför koltuğundayım, o yanımdaki koltukta. Kısa bir hal hatır sorduktan sonra “Bu araba emanet, benim maddi durumumu biliyorsun, sende ki beyaz şahin arabayı bana (ödünç mü, tamamen mi hatırlamıyorum) verebilir misin?” diyor. Sonra ben çok yavaş hızda arabayı sürüyorum. Müstakil bir evin bahçesine geliyoruz. Ev aşağıda kalıyor yola göre. 18 yaşlarında siyah uzun saçlı ayakta duran hareketli 2 genç kız var evin önünde. Kızlar bana taraf bakıyorlar. Evle aralarında yaklaşık 1m. yüksekliğinde küçük duvar var.

Sonra arabanın frenine bir an ulaşamıyorum, kontrolü kaybettim bir şey olur mu diye biraz endişeleniyorum, araba çok yavaşça eve ve kızlara doğru kayıyor. Tam kızların hizasına geldiğinde kontrolü ele alıp, gaz fren vb. hareketler yapıp arabanın ucunu(tamponunu) havaya kaldırıp kısa duvarın üstünde durduruyorum. Yani çarpma, kaza olmadan hallediyorum. Rüyam bu şekilde. Facebook ta ve Twitter da sitenizi paylaştım. Bir an önce karar vermem lazım. Rüyalarımın neye işaret ettiğini anlatır mısınız? 34, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

İstiharede televizyon kumandası görmek yorumu

Değerli arkadaşım, öncelikle şunu söylemelim ki rüya ile amel edilmez. Rüyanın bilimsel tanımı “insanın ruh halini gösterir” demektir. Yani ilahi mesaj veren çok özel rüyalar hariç bizlerin gördüğü rüyaların tamamının kökeninde içinde bulunduğumuz ruh hali ve çevrenin etkileri vardır. Çok çok nadir olmakla birlikte elbette ilahi mesaj veren rüyalar vardır ama onları yorumlamaya bizim bilgimiz yetmez. Zaten bu tür rüyalarda kolay kolay görülmez. Dolayısıyla gördüğün rüyaya göre evlilik gibi çok ciddi bir konuda karar vermek yapılabilecek en büyük yanlış olur. Burada yapılması gereken, Allah’ın hepimize verdiği akıl ve mantığı kullanmak, duyguların sesine kulak vermektir. Lütfen istihare nedir açıklamasını okuyun.

Rüyanın yorumuna gelirsek;

Rüyada bir yere gidecek olman hayatında yeni bir şeye başlamaya niyet ettiğini simgelerken gördüğün kumanda ise yaşamındaki bir durumun birden fazla kişi tarafından kontrol edildiğini, senin kumandayı birine bırakman ise hayatının kontrolünü başkasına bıraktığını göstermektedir ki bu iyi bir şey değildir. İnsan kendi kararını kendisi vermelidir. Senin hakkında başkalarının karar vermesi çok can sıkıcıdır.

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise içinde bulunduğun kafa karışıklığından bir an önce çıkmak gerektiğini, bu zihin yorgunluğu ile devam etmen durumunda başını ağrıtacak şeyler yaşayabileceğini simgelemektedir.

“İstiharede Televizyon Kumandası Görmek” için bir yanıt

Rüyada televizyon odası
3 kere justini rüyamda gördüm ilkinde bizim televizyon odasindaydik herkes odaya toplanmıştı Justin koltukta oturuyordu ve kucağında da küçük kuzenim vardı böyle 5 yaşlarında onu seviyordu öpüyordu falan onunla fotoğraf çekinmek için yanına gittiğimde ise bir anda ayağa kalktı ve ortadan kayboldu diğerinde odama geliyodu ve beni bi köşeye sıkıştırıyordu sonrada annem odaya dalıyordu bir diğerinde ise justinii sünnet ettiriyorduk mahalledeki herkes bizim eve toplanmıştı ve sünnetten sonra en büyük asker bizim asker die onu askere uğurlamıştık ve ben arkasından ağlamıştım Justin 6 aydır rüyama girmiyorsun bozuluyorum ama ne olur bir daha gir rüyama çok mu şey istiyorum sanki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir