Kategoriler
Fal Kehanet

İşyerinde Büyük Sorunlarım Var, Ne Olacak

İşyerinde sorun hakkında tarot falı

Hırsınızın getirdiği bir yenilgiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Egolarınız dizginlemelisiniz çünkü evliliğinizde tehlikede. Zayıf kibar ve anlayışlı bir kadınla tanışabilirsiniz. Bu kart aslında dul kalma yahut bir kadının getireceği bir üzüntü ve matemi simgelemektedir. Eğer bayansanız bu kişi ilişkinizi kıskanan birisi olabilir.

Bu kart başarısızlık ve yetersizliği işaret eder. İş alanında kimi problemler sizleri bekliyor. Önemsiz şeylerle ilgilenmeyi bırakıp işinize odaklanmanız gerekiyor. Aradığınız gerçek mutluluğu gene bulamayacaksınız. Sadece bulduğunuzu sanacak ve bir zaman sonra o kişinin aslında aradığınız kişi olmadığını anlayacaksınız. Yaptığınız budalalığa üzüleceksiniz.

Biraz sıkıntılı ve depresif günler geçirmekteniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle meşgul. Biraz dinlemeye ve dünyadan bir müddet elinizi eteğinizi çekmeye ihtiyacınız var. Bu sıkıntılı dönemin geçici bir dönem olduğunu unutmayın.

Eğer erkekseniz daha önce tanıdığınız hoşsohbet ve yardımı seven bir kadınlı ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğer kadınsanız bu kişi yaşadığınız ilişkiyi kıskanan ve sizi çekemeyen birisi olabilir. Bu evrede zekanız ile sevginizi birleştirirseniz hasret olduğunuz başarı ve mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Sinir bozukluğu, kararsızlık, iradesizlik, yanlış davranışlar ve pasiflik ve hilelerin habercisidir. İlham aldığınız olumlu hayalleriniz sizi mutlu kılıyor. Yenilginin ve mağlubiyetin son olmadığını düşündüğünüz sürece size her zaman yeni bir yaşam şansı verilecektir.

Dar görüşlülüğü bırakıp hayatın zorluklarına karşı biraz aktif olunuz. Bu evrede kayıplar elbette olacaktır. Dostlarınızla ve ailenizle anlaşmazlıklara düşebilirsiniz. Bu evrede yaşayacağınız kimi dost kayıplarına karşı hazırlıklı olun.

Tuğba-94 tarot falı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir