Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Kabusa Benzer Rüya Görmek

Kabusa benzer rüya görmek neye çıkar?

Merhaba hocam. Bugün doğum günüm ve rüyamda 7 yıldır hayatımda olan o mükemmel adamın ölümü ile karşılaştım rüyamda. Sanki kara kışta soğuk fayanslarda yalın ayak yürümüş hissi vardı bedenimde. Kimi görsem onun omzunda ağlıyordum dayım, arkadaşlarım, babam vs. Uyandığımda şükrettim sadece rüya olmasına hemen tabirlere baktım ve size de anlatmak istedim. Tabiri nedir acaba rüyamın? (Pardon kabusumun.) Doğum günüm ile bir bağlantısı var mıdır acaba? Teşekkürler.

Kabusa benzeyen rüya görmek tabiri

Merve selam, sakın endişeye kapılma gördüğün rüya sevgilinin uzun bir yaşam süreceğine delalettir. Bu konuda eski sevgilinin öldüğünü rüyada görmek sayfası ilgini çekebilir.

Öte yandan rüyada ağlamış olman aslında iyidir çünkü rüyada ağladığını görmek yaşamınızdaki sizi üzen olaylardan daha ziyade bunların neden olduğu olumsuz duyguların bir serbest bırakılmaya, dışa vurulmaya, onlardan uzaklaşıp duygusal dengeyi yeniden kazanmak için bir şeyler yapmanız gerektiğine yorumlanır ve bunun önce güvenli bir şekilde korkular ve hayal kırıklıklarını unutmak gerektiğine tabir edilir. Sonuç olarak rüyada ağlamak ne anlama gelir sorusunun cevabı üzüntü, korkular ve hayal kırıklıklarını üzerinden atmak için kullanılan bir yöntemdir. Aynen uyanık yaşamda olduğu gibi rüyada da ağlamak iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir