Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – A

Kahve falında A harfi ile başlayan sembollerin anlamı

Kahve falında ada görmek kişinin hiç beklemediği bir paraya kısa sürede kavuşacağına yorumlanır.

Kahve falında ağaç görmek uzun vadeli ve mutlu bir yaşamın onu beklediği anlamını taşır. Ağacın büyüklüğü bu anlamları dahada güçlendirir yani ağaç ne kadar büyükse mutluluğu o derece büyük olacaktır.

Kahve falında ahtapot görmek bu günlerde bazı karışık işlere girmenin ihtimal dahilinde olduğunu, bu konuda dikkatli olunması gerektiğini anlatır.

Kahve falında aile görmek pozitif haberler ve sevindirici gelişmeleri işaret eder. Bu haberler sonunda çok mutlu olacağınızı gösterir.

Kahve falında akbaba görmek bu dönemde harcamalarına dikkat etmek gerektiğini, para kaybı olabileceğini veya birilerinin paranızda gözü olduğunu işaret eder.

Kahve falında akrep görmek birilerinin sizi kandırmaya çalıştığını, size zarar vermek isteyen bu kişiye karşı çok dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Kahve falında alev görmek bekarlar için büyük bir aşka tutulacağını gösterirken falda çıkan alev görüntüsü evliler için evlilik yaşamında ateşli günler geçireceğini simgeler.

Kahve falında alyans görmek bilinenin tersine iyi değildir. Falda çıkan alyans resmi sevdiğiniz kişi ile aranız açılabileceğini ve onu yeniden kazanmak için çaba sarf edeceğinizi ifade eder.

Kahve falında ampul görmek yakında dertleriniz sona erecek, huzurlu ve aydınlık günler sizi bekliyor anlamındadır. Falda ampul görüntüsü aynı zamanda aydınlanma, öğrenme, zihin açıklığı anlamına da gelir.

Kahve falında anahtar görmek Falda anahtar görünmesi ; Dua ve dilekleriniz en sonunda artık kabul olacak ve muradına ereceksiniz anlamındadır.

Kahve falında araba görmek olumlu uyarılarda bulunur ve falda görünen araba sembolü çevrenizde sizi seven insanlar var, onları kırmayın manası taşır.

Kahve falında arı görmek güzel günler sizi bekliyor anlamına gelir ve fallarda ortaya çıkan arı gayret ve çabalarınızın sonunda üzüntü, dert ve kederden artık kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında armut görmek maddiyat hakkında güzel gelişmeleri haber verir. Beklediğiniz maddi imkanlar nihayet önünüze açılıyor anlamı taşır..

Kahve falında artı işareti görmek olumsuz mana taşır ve fincanda görülen artı işareti üzüntü duyacağın negatif bir haber alacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında asker görmek şu anda bazı sıkıntılarınız olduğunu anlatırken falda görülen asker resmi bu sıkıntıya karşılık yakınlarınızın tam zamanında  yardımına koşacağına delalet eder.

Kahve falında aslan görmek güç, kuvvet, destek demektir. Falda çıkan aslan simgesi sizi üzen bir sorundan bir dostunuzun desteği ile uzaklaşarak, rahatlayacaksınız anlamını taşır.

Kahve falında aşçı görmek iyi bir simgedir, kahve falınızda yemek yapan biri, bir aşçı görüntüsü bu günlerde yaptığınız bir iş neticesinde çok sevineceğinizi, bunun size mutluluk getireceğini ifade eder.

Kahve falında at görmek murat, murada ermek demektir. Falda at simgesi bekar iseniz zengin bir evlilik yapacak, evli iseniz yeni bir ev, mal, zenginliğe kavuşacaksınız anlamını taşır.

Kahve falında ateş görmek tehlike, uyarı, ikaz demektir. Çok sevdiğiniz birisinden kısa süreli bir ayrılık yaşayabilirsiniz anlamı taşır.

Kahve falında atlı birini görmek yeni dostluk başlangıcını işaret ederken falda ata binmiş birini görmek bazen de uzun süredir göremediğiniz bir dosttan haber alma müjdesi olabilir.

Kahve falında av görmek işlerinizi çok fazla ihmal ettiniz, artık toparlanmalısınız anlamına gelir. Falda av çıkması ava giden avlanır sözünü hatırlayın mesajı da verebilir..

Kahve falında avcı görmek yakında bir iyilikle karşılaşacaksınız derken fal bakımında avcı sembolü görünmesi aynı zamanda nihayet beklediğinize ulaşacaksınız anlamını taşır.

Kahve falında avuç görmek kötü alışkanlıkları simgeler. Falda avuç içi çıkması, görünmesi negatif olan alışkanlıklardan, dostlardan uzaklaşmanız gerektiğini ifade eder.

Kahve falında ay görmek kültüründe genellikle murat, murada ermek anlamını taşır. Batı kültürlerinde ise ay resmi yüksek kariyer sahibi birisinden negatif bir olay görebileceğinizi anlatır.

Kahve falında ayak görmek zorluk, meşakkat, yorgunluk simgeler. Faldaki ayak resmi çok zor durumda olan bir kişiye yardım edeceksiniz anlamına gelebilir.

Kahve falında ayı görmek güç, kuvvet, ağırlık anlamını taşır. Falda görülen ayı simgesi kimi kararları iyice düşündükten sonra almalısınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir