Kahve Falı – B

Kahve falında B harfi ile başlayan sembollerin anlamı

Kahve falında bacak görmek maddi kayıp sembolüdür ve falda bacak resmi görmek, fincanda bacaklar bu günlerde mal kaybına uğrayabileceğini işaret eder.

Kahve falında badem görmek oldukça iyidir ve faldaki badem kendinizle ilgili düşündüğünüz her yeni atılım için tam zamanı olduğunu ifade eder.

Kahve falında bahriyeli görmek aşk ve ilişkinizdeki durumu izah eder. Falda bahriyeli simgesi bu sıralar aşk hayatınızda iyi günler yaşayacağınızı belirtir.

Kahve falında balık ağı görmek çevrenizdeki dürüst olmayan insanları simgeler. Falda görünen balık ağ resmi sizi kandırmak isteyenlere karşı uyanık olmanız gerektiğini işaret eder.

Kahve falında balık görmek pek makbuldür, bolluk, bereket, kısmet ifade eder. Falda balık görmek çok yakın bir sürede beklediğiniz zenginlik, bolluk sizin olacak anlamını taşır.

Kahve falında balina görmek çok güzel anlamlar taşır, falda balina çıkması gerek işlerinizde, gerek de aşk yaşantınızda tam bir başarı görünüyor demektir.

Kahve falında balon görmek kişisel davranışlarınız hakkında bilgi verir. Falınızda balon çıkması dostlarınızla zıtlaşmaktan vazgeçmeniz sizin menfaatiniz içindir anlamı taşır.

Kahve falında balta görmek kesmek, bitirmek anlamını taşır. Falınızda balta görünmesi başınızdaki belalardan bu günlerde kurtulacaksınız anlamına gelir.

Kahve falında bardak görmek gönül işleri konusunda bilgi verir. Falınızda bardak resmi görmeniz sevdiğiniz kişinin sizi büyük bir aşk duygusu ile sevdiğini haber verir.

Kahve falında barikat görmek yaşamınızdaki engelleri işaret eder. Falınızda barikat görmeniz kapmak istediğiniz işlerin önünde engeller olduğunu gösterir.

Kahve falında bir şeye basmak yaşamdaki çabalarınızı simgeler. Falda bir şeye basmak görüntüsü dilekleriniz bir müddet için gerçekleşmeyebilir sabredin anlamını taşır.

Kahve falında baston görmek çok kazançlı bir iş yapacaksınız anlamı taşırken falda baston resmi görmek hedeflerinize sadık kalın mesajı verir.

Kahve falında başak görmek çok iyidir, falda başak görmeniz bolluk, huzur, bereket sizi bekliyor manasındadır.

Kahve falında batan güneş görmek değişimi, yenilenmeyi simgeler. Falınızda çıkan batan güneş isteklerinizin bir kısmı kısa zamanda gerçekleşecektir manasındadır.

Kahve falında baykuş görmek olumsuz mesajlar verir. Falınızda baykuş çıkması çevrenizde dost görünümlü negatif kişiler var dikkatli olmalısınız anlamına gelir.

Kahve falında bayrak görmek birlik, beraberlik, dayanışma simgeler. Falda bayrak görmek aynı zamanda dostunuz olan birisi sizi yardımına çağırabilir, hemen yardımına gitmelisiniz manası taşır.

Kahve falında bebek görmek sanılanın aksine bebekle ilgili mesaj vermez. Falda bebek  pişmanlık duyduğunuz bir iş yapmışsınız, üzülüyorsunuz ama nafile anlamına gelir.

Kahve falında beş nokta görmek haber almak sembolüdür ve falda beş nokta işareti çıkması uzak bir yerden beklediğiniz mektup veya haber nihayet geliyor anlamına gelir.

Kahve falında beşgen görmek iş hayatı ile ilgili mesajlar verir. Falınızda beşgen şekil çıkması işiniz hakkında verdiğiniz kararlardan dönmeyecek, mutlu olacaksınız manasını taşır.

Kahve falında beşik görmek bekar iseniz evlilik müjdesi verirken falınızda beşik çıkması evli iseniz çocuk sahibi olacaksınız manası taşır.

Kahve falında bıçak görmek uyarı mesajı verir. Falda bıçak çıkması çevrenizde oldukça tehlikeli insanlar var, dikkatli olmalısınız anlamına gelir.

Kahve falında birbirini kesen doğru çizgiler görmek  iyi bir yaşam müjdesidir ve falda görünen birbirini kesen doğru çizgiler zenginlik sizi bekliyor manasını taşır.

Kahve falında boğa görmek sizden güçlü biri veya birileri tarafından size gelecek etkiyi simgeler. Falda çıkan boğa görüntüsü yakında negatif bir şeyler yaşayabilirsiniz tedbirli olun anlamındadır.

Kahve falında boynuz görmek boş ve gereksiz laf anlamındadır, falınızda görünen boynuz resmi gereğinden çok daha fazla konuşuyor, dedikodu yapıyorsunuz manasını taşır.

Kahve falında buğday görmek bereketi simgeler, faldaki buğday görüntüsü maddi açıdan elinizde bol miktarda para geçecek demektir..

Kahve falında buket görmek ayrılık işaretidir, falınızda çıkan buket sembolü sevdiğinizden ayrılabilirsiniz ama yeni bir kişi ile tanışacaksınız demektir.

Kahve falında buldog görmek sadakati gösterir, Falınızda çıkan buldog resmi çevrenizdeki kişilerin kıymetini bilmelisiniz anlamına gelir.

Kahve falında bulut görmek sorunlar karşısındaki davranışlarınızı gösterir. Faldaki bulutlar  çözüm bekleyen acı ve negatif olayların üzerine daha fazla eğilmeniz gerektiğini işaret eder. Koyu bulutlar olayların üzerine gitmediğinizi onlardan kaçtığınızı, açık bulutlar olayların üzerine gittiğinizi ancak yeteri kadar çaba sarf etmediğini gösterir.

Kahve falında burun görmek hisleri simgeler,  falınızda çıkan burun resmi çevrenizdeki kariyer sahibi birisinden yardım alacağınızı gösterir.

Kahve falında büyük daire görmek yakında olacak olaylar konusunda ipucu verir. Kahve falımda çıkan büyük daire şekli kısa bir süre de olsa sizi sıkıntıya sokacak olaylar var manasını taşır.

Kahve falında büyük kare görmek kararlılığı gösterir. Falda çıkan büyük kare şekli bir mal, mülk sahibi olacak, fırsatlar size doğru geliyor manasındadır

Kahve falında büyük nokta görmek sonlandırmayı simgeler. Falınızda çıkan büyük nokta işareti kötü günlerin sona erip, güzel günlerin başlayacağını haber verir. Belki şu sıralarda sevindirici bir haber alabilirsiniz anlamına gelebilir.

“Kahve Falı – B” hakkında 1 yorum

  1. 5 gün önce ölen babam bastonla kapıya geliyor ama kapıyı çalmadan geri gidiyor. Babam yaşıyorken hep bize gelirdi sadece saat 7 – 8 gibi evine giderdi hep baston kullanırdı suanki ruh halim üzgün işim ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir