Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – C / Ç

Kahve falında C ve Ç harfi ile başlayan sembollerin anlamı

Kahve falında cadı görmek üzüntü, keder, elem ifade ederken bazende falda görülen cadı resmi size karşı yapılan bir eyleme, davranışa işaret olup üzülebilirsiniz anlamı taşır.

Kahve falında cami görmek inanç, iman duygularınızı simgeler. Falda cami görüntüsü çevrenizdeki düşmanlarınıza inancınız sayesinde karşı kesinlikle üstün geleceksiniz manasına gelir.

Kahve falında canavar görmek olumsuz ilişkileri simgeler ve falda çıkan canavar görüntüsü çevrenizde negatif niyetli kişiler var, dikkat etmelisiniz anlamına gelir.

Kahve falında ceket görmek üzücü sözler duyacağınız anlamına gelir. Faldaki ceket sevdiğiniz birisi ile aranız açılabilir, bulunduğunuz ortamdan ayrılıp başka yerlere gideceksiniz anlamını taşır. Bir yolculuğa çıkabilirsiniz, bunun keyfini çıkarmalısınız şeklinde de yorulur.

Kahve falında cetvel görmek sizin yanlış hesaplı işler yaptığınızı ve bundan dolayı problem yaşayacağınız anlamına gelir. Falınızda çıkan cetvel görüntüsü bazen yaşantınızda karışık bir dönem yaşayacağınız manasını da taşır.

Kahve falında ceviz görmek mutlu olmak için çaba sarf etmekten çok sorun çıkarmaya meyilli olduğunuzu gösterir. Falda görünen ceviz simgesi sevdiklerinizle mutlu olmaya bakmalısınız, mutluluk sizin elinizde diyebilir.

Kahve falında ceylan görmek maddi ve manevi doyuma ulaşacağınızı gösterir. Bekar iseniz ufukta evlilik görünüyor, evli iseniz iyi bir haber sizi bekliyor manasındadır. Falda çıkan ceylan resmi bazen de ağzınızdan çıkan laflara çok dikkat etmeniz gerekiyor, çok yakın bir dostunuzun bir davranışından üzüntü duyacaksınız anlamına gelebilir.

Kahve falında ciğer görmek bir yakınınızın hastalık haberini duyacağınız anlamına gelir. Falda çıkan ciğer bir hasta ziyaretine gidebilirsiniz ya da emek ve kazancınızın boşa gitmemesi için işlerinizi çok daha sıkı takip etmeniz gerekiyor anlamını taşır.

Kahve falında cüce görmek dostluk ve arkadaşlığıa dikkat çeker, falda cüce görüntüsü dostlarınızla neşeli, huzurlu bir gün geçireceğin manasına gelir

Kahve falında cüzdan görmek etrafınıza çok dikkat etmelisiniz derken falda çıkan cüzdan resmi bir müddet için sırlarınızı en yakın dostunuza bile açmamalısınız manasını taşır.

Kahve falında çadır görmek maddi haliniz her geçen gün gittikçe düzeleceğini gösterir, falda çadır görüntüsü aynı zamanda sıkıntılarınız bitecek anlamına gelir.

Kahve falında çakal görmek sizi kandırmak isteyen kişilerin olduğunu söylerken aynı zamanda falda çakal sembolü sizin üzülmenize neden olacak olaylar yaşayacağınızı ifade eder.

Kahve falında çalgı görmek uzun süredir sıkıntısını duyduğunuz bir problemin pozitif sonuçlanacağını anlatır. Falda çalgı görüntüsü  keyifli ve neşeli günlerinize yeniden döneceği manasını taşır.

Kahve falında çalı görmek parayla ilgi mesaj verir. Elinize geçecek kolay yoldan bir paraya sahip olacaksınız anlamındadır.

Kahve falında çam görmek falda çam ağacı resmi görmek, falda görülen çalı resmi dostum sandığınız bir kişiden darbe alabilirsiniz, onun adımlarına dikkat edin anlamına gelir.

Kahve falında çan görmek kişinin dilekleri hakkında bilgi verir, falda çan görüntüsünde çan fincan ağzına yakınsa dilekleriniz gerçekleşecek, fincanın dibinde ise gerçekleşmeyecek anlamına gelir.

Kahve falında çanak görmek önemli bir konuşma yapacağını söylerken falda çanak resmi görmek aynı zamanda ilişki yaşadığınız kimse ile kafanızdaki soru işaretlerine kısa bir süre sonra çözüm bulacağınızı temsil eder.

Kahve falında çapa görmek temeli sağlam bir işe el atacağınızı anlatır ve falda çapa bütün yaşantınızda başarı dolu günlerin olacağını, hızlı bir şekilde yükseleceğini ifade eder.

Kahve falında çarpı görmek yaşamınızda kimi kişilerle anlaşmazlığa düşeceğinizin, bu olaylardan sonra hayatınızdan bir çok kimseyi çıkartacağının simgesidir. Falda çarpı işareti görmek bazen de yaşamınızda artıların olacağı ve artacağı, pozitif sonuçlanacak kararları almanın tam zamanı olduğunu gösterir.

Kahve falında çaydanlık görmek sosyal yaşantınızda büyük sürprizlerle karşılaşacağını gösterirken falda çaydanlık görülmesi neticede mutlu olacağınız bir hediye alacağınızın işaretidir.

Kahve falında çekiç görmek şuan yaptığınız bütün işlerinizde karşınıza engeller çıkacağını anlatırken falda çekiç görüntüsü öte yandan zorlu bir dönemden geçeceğin manasını taşır.

Kahve falında çekirge görmek başınıza gelebilecek üzücü bir olayın simgesidir. Falda çekirge resmi negatif bir durum ile karşılaşabilirsiniz, dikkatli olmalısınız manasındadır.

Kahve falında çelenk görmek bütün sıkıntıları, üzüntüleri atlatacağını anlatır ve  falda çelenk görmek yaşamınızdaki kötü geçmiş olayların bir son bulacağının yeni bir başlangıç yapacağınızın simgesidir.

Kahve falında çengel görmek kurtuluş ifadesi olup, falda çıkan çengel resmi içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan ancak bir dost yardımı ile kurtulacağının işaretidir.

Kahve falında çeşme görmek muradına ereceğinizi gösterirken falda çeşme görüntüsü görmek çok kısa bir zaman sonra sevindirici bir haber alacağınızı, kısmetinizin ve şansınızın bol olacağı anlamını taşır.

Kahve falında çiçek görmek çok iyidir ve falda çiçek görüntüsü içerisinde bulunduğunuz sıkıntılar kısa bir süre sonra bitecektir anlamına gelir.

Kahve falında çivi görmek dikkat ifadesidir ve falda çivi görüntüsü çevrenize karşı duyduğunuz öfkeyi ve hiddeti artık bırakmanız gerektiğine delalet eder.

Kahve falında çizgi görmek sağlık habercisidir ve falda çizgi görüntüsü görmek çok yakın zamanda bir hastalığın kapıda olduğunun habercisidir.

Kahve falında çizme görmek iş hayatınızda beklenmedik bir yükselmenin olacağını gösterirken aynı zamanda falda çizme resmi çok kısa bir zaman sonra maddi anlamda da elinize geçecek parayı ve şansı işaret ediyor.

Kahve falında çocuk görmek beklediğiniz büyük bir kısmete hiç ummadığınız bir anda kavuşacağınızı temsil ederken falda çocuk görüntüsü aynı zamanda ailenizde bolluğun ve bereketin artacağı anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir