Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – D

Kahve falında D harfi ile başlayan sembollerin anlamı

Kahve falında D harfli sembollerin anlamıKahve falında dağ görmek büyük dilekler, büyük istekler, arzular hakkında bilgi verir. Kahve falındaki dağ resmi  dilekleriniz en sonunda artık yerine gelecek anlamındadır.

Kahve falında daire görmek sıkıntıların bitmesini müjdeler. Fallarda görünen daire şekli iş ve sosyal hayatınızda pürüzler nihayet sona eriyor mesajı verir.

Kahve falında dal görmek kararlı ve sabırlı olmayı gösterir. Faldaki dal görüntüsü arzularınıza, biraz daha sabırlı olmanız neticesinde kavuşacağınızı belirtir

Kahve falında dalga görmek hayallerinizi simgeler. Falınızda görünen deniz dalgası, su dalgası tüm istekleriniz yerine gelecek anlamı taşır.

Kahve falında dalgıç görmek iyi haberleri müjdeler ve falınızdaki dalgıç resmi büyük bir kısmet bu günlerde elinizde geliyor manası verir.

Kahve falında dans görmek başka insanlar hakkında haberler verir ve falda dans eden birilerini görmek çevrenizdeki insanların sıkıntı, dertleri artacak, sizde üzülebilirsiniz anlamındadır.

Kahve falında davul görmek haber almak anlamındadır. Falda görülen davulun işaret ettiği haber çoğu zaman önemsiz haberlerdir.

Kahve falında defter görmek genellikle iş yaşamı hakkında fikir verir. Falda görülen defter işsizseniz iş bulacaksınız, işiniz var ise geliriniz veya mevkiniz yükselecek anlamı verir.

Kahve falında demiryolu görmek yolculuk sembolüdür. Kahvede çıkan demiryolu, trenyolu uzun bir süredir hayal ettiğiniz bir seyahate yakında çıkacağınızı haber verir.

Kahve falında denizaltı görmek tatil simgesidir ve falınızda çıkan denizaltı görüntüsü dostlarınızla birlikte güzel bir tatil yapmayı planladığınızı simgeler.

Kahve falında denizkızı görmek olduğu gibi görünmeyen iki yüzlü insanları simgeler. Kahve falında görünen deniz kızı evrenizde sizi aldatan insanlar var dikkat edin manası verir.

Kahve falında dev görmek büyük gelişmelere işaret olup, falınızda çıkan dev resmi, iş yaşantınızda veya sosyal hayatınızda olumlu yönde önemli gelişmeler olacağını simgeler

Kahve falında deve görmek seyahate yorulur. Falda çıkan deve görüntüsü yakın zamanda bir seyahate çıkacağınızı ancak bu seyahet konusunda kimi endişeler, korkular yaşayacağınızı işaret eder

Kahve falında devekuşu görmek paraya delalet eder, falda deve kuşu resmi hiç ummadığınız bir paraya kavuşacağınızı ifade eder.

Kahve falında dik çizgi görmek dik durmak sembolüdür ve falda görülen dik çizgi, inandığınız şeyler için mücadelenizden vazgeçmemeniz gerektiği ifade eder

Kahve falında diken görmek rahatlama sembolüdür ve falda görülen diken resmi borçlarınızı rahatça ödeyip, üzüntü ve tasalarınızdan kurtulacağınızı ifade eder

Kahve falında dikilitaş görmek iyidir, falda dikili taş resmi yakın zamanda bir zamanda yüksek bir makamdan bir iyi haber veya yardım alacağınızı işaret eder

Kahve falında diş fırçası görmek dikkati gerektirir, falda diş fırçası görüntüsü özel yaşantınızda olumsuz bir olay yaşayabileceğinizi işaret eder.

Kahve falında diş görmek falda ilişkilerinizde kimi tehlikeler olduğunu işaret eder ve diş resmi görmek dost olarak kabul ettiğiniz kişilere dikkat etmelisiniz manasını taşır.

Kahve falında doktor görmek yalanı işaret eder, falda doktor görüntüsü yaşamınızda yalan söyleme alışkanlığınız olduğunu işaret eder.

Kahve falında dolma kalem görmek resmi işleri ifade eder,  falınızda dolma kalem devlet dairesindeki bir işinizin yeni birinin yardımı ile halledileceğini gösterir.

Kahve falında dolu daire görmek, Falınızda görünen içi dolu daire şekli işinizde yolunuza küçük problemler çıkacağını ancak bunu kolaylıkla atlatacağınızı ifade eder.

Kahve falında dolu dörtgen görmek üzücü bir şeye işarettir, falda görünen içi dolu dörtgen şekli sevdiğiniz kişi ile aranızdaki anlaşmazlıkları gidermeniz gerektiğini, giderilmezse üzüntü doğabileceğini ifade eder.

Kahve falında dolu üçgen görmek elinizden az bir miktar para çıkacak anlamını taşır, falda çıkan içi dolu üçgen resmi para konusunda dikkatli omayı belirtir.

Kahve falında dolunay görmek güzel bir döneme işaret eder, fallarda görülen dolunay resmi, sizin için yakın bir zamanda mutlu, huzurlu yeni bir dönemin başlayacağını belirtir.

Kahve falında domuz görmek çevrenizde kötü birini işaret eder ve falda görülen domuz, çevrenizde sözünde durmayan, sizi daima üzen bir dostunuz olduğunu ifade eder.

Kahve falında dörtgen görmek sıkıntıya girmeye delalettir, falda çıkan dörtgen şekli sıkıntılı, oldukça zor bir çalışma dönemine girdiğinizi simgeler.

Kahve falında dudak görmek kaygılarla ilgili mesaj verir, falda görülen dudak bir eşyanızı kaybedebilir veya kaybettiğiniz bir şey hakkında bir şey duyabilirsiniz anlamı taşır.

Kahve falında dut görmek bolluk, bereket, yeni yatırım demektir. Falda görülen dut yakında bol kazanç getirecek işe gireceksiniz anlamı taşır.

Kahve falında duvar saati görmek iş hayatında olumlu gelişmeleri simgeler, falda duvar saati görüntüsü bugünlerde işinizde pozitif yönde gelişmeler olacağını belirtir.

Kahve falında düdük görmek resmi, ani haber demektir. Falda görülen düdük hayırlı bir haberi kısa sürede alacaksınız anlamı taşır.

Kahve falında düğme görmek resmi düzen, disiplin anlamı verirken falda çıkan düğme bekar iseniz evlilik, evli iseniz sosyal aile hayatınız düzene girecek demektir.

Kahve falında düğüm görmek hüsran sembolüdür, falda düğüm hayal kırıklıklarından bir türlü kurtulamayacaksınız demektir.

Kahve falında dümen görmek kişinin hayatının yönü hakkında bilgi verirken falda dümen aşk hayatınızla ilgili olarak sevgi dolu günler sizi bekliyor demektir.

Kahve falında dürbün görmek yakın gelecek hakkında mesaj taşır ve falda dürbün uzun süredir neticesini merak ettiğiniz girişim lehinize sonuçlanıyor anlamındadır.

Kahve falında düz çizgi görmek sıkıntı işaretidir, falda görülen düz çizgi  yaşadığınız ortamdan veya hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldığınızı işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir