Kategoriler
Kahve Falı

Kahve Falı – E

Kahve falında E harfi ile başlayan sembollerin anlamı

E harfi ile başlayan sembollerin kahve falındaki anlamlarıKahve falında ekmek görmek çok kısa sürede fazla uğraşmadan elinize bir para geçeceğini gösterir, falda ekmek görmek kar ve kazanç elde edeceğiniz anlamına gelir.

Kahve falında el görmek sizi bir türlü çekemeyen kişilere karşı kazandığınız başarıları, onlara üstünlük sağlayacağınızı gösterirken falda el görmek sizin değil karşı tarafın güç duruma düşeceğinin işaretidir.

Kahve falında elbise görmek paraya kavuşmaya yorulur ve falda elbise görmek kısa bir süre sonra maddi isteklerinizin gerçekleşeceğini, sıkıntılarınızın üstesinden geleceğini anlatır.

Kahve falında eldiven görmek misafire işaret eder, falda eldiven görüntüsü uzun zamandır görmediğiniz, çok sevdiğiniz bir dostunuz sizi ziyarete geleceğini işaret eder.

Kahve falında elma görmek devlet yolu ile zengin bir kişiden sevindirici bir haber alabilirsiniz anlamını taşırken falda elma şekli görülmesi devlet ile ilgili bir yerden haber veya tebligat bekliyorsanız tez zamanda bu haberin geleceğinin işaretidir.

Kahve falında emzik görmek anılara işarettir, falda emzik görmek kişinin geçmiş ile yaşadığını, aklından bir türlü çıkamayan eski anıları unutup, mutlu olmak için gerçekleri görmek gerektiğini temsil eder.

Kahve falında erkek çocuk görmek kısa bir sürede müjdeli bir haber alabilirsiniz anlamındadır. Falda erkek çocuk görüntüsü çok istediğiniz, arzu ettiğiniz bir şeyin olacağını ifade eder.

Kahve falında eşek görmek uzun vadede isteğinizin olacağının işaretidir. Falda eşek görmek istediğinizin olması bakımından oldukça çok çalışmanız gerektiğini ifade eder.

Kahve falında ev görmek ferahlığa işarettir, falda ev görüntüsü görmek hastalıklardan, sıkıntılardan kurtulmaya huzura ve rahata ermeye işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir